MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 1998-ban alakult és mára a sok szereplős hazai szerszámpiac egyik meghatározó nagykereskedőjévé vált. Országosan kiépült képviselői és disztribúciós hálózatuk,  az általuk forgalmazott márkák és a barkács- és szerszámpiac szinte minden igényét kielégítő választékuk alapján a kiskereskedelem egyik hosszú távon megbízható napi szállítója.

Most számára keresünk szakembert a miskolci Milwaukee szakkereskedésükbe az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Ajánlatok készítése, rendelések felvétele és koordinálása
  • Raktárkészlet kezelése és szinten tartása
  • Műszaki szaktanácsadás termékbemutatás
  • A cég által forgalmazott termékek értékesítése
  • Új partnerek, üzleti lehetőségek felkutatása
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Tudásvágy, hogy megismerjen és megtanuljon több mint 14 000 terméket
  • Készségszintű Office alkalmazások használata
  • Értékesítési véna
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Szerszámbolti tapasztalat
  • Üzletvezetői végzettség
Amit Partnerünk kínál:
  • Kulturált, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Fix alapfizetés és forgalom utáni bónusz
  • Stabil vállalati háttér
  • Edzőterem, ingyen kávé
  • Fiatalos közösség
  • SZÉP kártya juttatás
Munkavégzés helye: Miskolc, Andrássy Gyula utca 36.

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Pályakezdőként olyan céget keresel, ahol fontos a szakértelem és a kreativitás? Szereted az igényes megoldásokat, ha burkolatokról van szó? Számodra a minőség, megbízhatóság és gazdaságosság fontos értéket képviselnek? Ha magadra ismertél és szeretnél egy ilyen csapat része lenne, akik nap mint nap a vásárlók álmait valósítják meg, akkor ez a TE lehetőséged! Partnerünk több mint 35 éves múltra visszatekintő magyar, családi vállalkozásként alakult, ahol rendületlenül hisznek abban, hogy az építkezés sikere nagy mértékben múlik a minőségi és gazdaságos építőanyag választáson. 2022-ben a minőségi ügyfélélmény megteremtésének érdekében, áruház építési projektbe kezdtek, melynek része egy új burkolatszortiment kialakítása is. Ehhez a dinamikusan fejlődő burkolat üzletághoz keresnek kreatív munkatársat székesfehérvári telephelyükre az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Szeged

Partnerünk állattartási eszközök és technológiák kereskedelemével foglalkozó 30 éves stabil üzleti múltra visszatekintő cég. Most számára keresünk szakembert üzleti stratégiájának továbbfejlesztésére az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Élsz-halsz az autókért, de még keresed azt a munkahelyet, ahol nem csak a modellek, hanem a cégvezetés hozzáállása is kiváló? Megbízónk elhivatott, hogy olyan munkahelyet biztosítson, ahol jól érezheted magad, és dedikált mentor segítségével könnyíti meg a betanulásod! A több mint 10 éve használt autók kereskedelmével foglalkozó Megbízónk Dunakeszi telephelyére keresünk kiváló kommunikációval és kereskedői vénával rendelkező kollégát:

A hirdetés lejár 21 nap múlva