SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a Celitron Medical Technologies Kft. egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik részére.

Számukra keressük most új kollégájukat

munkakörbe.

Pályakezdők jelentkezését is várják!

Feladataid lesznek:
  • szervizfeladatok felügyelete, irányítása együttműködve az érintett társosztályokkal
  • az ügyfelekkel kötött szerződések szerinti tervezett és/vagy beütemezett tevékenységek:
  • a termék üzembe helyezése az ügyfélnél (vagy amennyiben az ügyfél külföldi, akkor instrukciókkal való ellátása), validálás, karbantartás, ügyfelek oktatása
  • gépeik üzembe helyezése, karbantartása
  • szervizelés és problémamegoldás
Téged keresnek, ha az alábbiak illenek Rád!

Elvárások:
  • szakiskola / szakmunkás képzőben szerzett műszaki végzettség: FAM szerelő, Villamos hálózat kezelő, Villanyszerelő / Erősáramú elektrotechnikai technikus, PLC programozó
  • PLC ismeretek, könnyűiparban szerzett végzettség vagy tapasztalat
  • határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség
  • jó kommunikációs és szervezési készségek
  • felhasználói szintű számítógépes alapismeretek (MS Office - Excel/Word)
Előny de nem feltétel:
  • Angol nyelv ismerete
Amit kínálnak:
  • versenyképes fizetés
  • határozatlan idejű munkaszerződés, saját állományban az első naptól
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
Foglalkoztatás jellege:
  • teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
  • 2600 Vác, Szent László út 36.

Amennyiben a leírtak illenek Rád, és szívesen dolgoznál egy kihívásokkal teli, de nagy potenciállal rendelkező cégnél, ne habozz, jelentkezz!

Küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzod a jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Van releváns tapasztalatod rendszertelepítésben és egy remek fejlődési lehetőséget keresel? Ez a pozíció most NEKED szól! Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája. Jegyértékesítő és fizető parkoló rendszerek hardver/ szoftver fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalat. Csapata bővítése céljából keresi új kollégáját az alábbi pozíció betöltésére: RENDSZERTELEPÍTŐ

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Szakmunka | Fejér megye

Partnerünk saját fejlesztésű mikrohullámú nedvességtartalom méréssel foglalkozik. Kísérleti fejlesztések, kutatás-fejlesztés és saját termékeik értékesítése a portfoliójukhoz tartozik. Folyamatosan bővülő piaci igényeik kielégítésére szeretnék csapatukat bővíteni új műszaki ismeretek elsajátítására nyitott munkatárssal az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Szakmunka | Országos

Partnerünk világszinten tölt be vezető szerepet a lemezek magas szintű megmunkálásában és feldolgozásában. A termékválasztásban megtalálhatók a lézeres vágórendszerek, élhajlítók, valamit a hozzájuk kötődő automatizálási és szoftveres megoldások. A szerviz csapat bővítése céljából keresünk új kollégát a következő munkakörbe: