KONTROLLER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ha megtanulta már a kontrolling alapjait vagy szeretne ezen a területen tapasztalatokat gyűjteni!
Ha kontrollerként Ön a folyamatokban, az elemzésekben hisz, amivel a stratégiai döntések alapkövét adja?
Ha szívesen kapcsolódna be a digitalizációs folyamatok kiépítésébe?

Akkor ez a pozíció Önnek szól!

Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata.

Hozzájuk keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

KONTROLLER
Feladatok:
  • Részvétel a havi és éves zárási feladatokban,
  • Napi, havi, negyedéves, éves, valamint ad-hoc riportok készítése, felügyelete, fejlesztése (KPI, financial reporting),
  • Havi pénzügyi forecast (EBITDA, Working Capital) összeállítása,
  • Éves üzleti terv elkészítésében aktív részvétel,
  • Havi eredmény és mérlegelemzés (variancia),
  • Heti, havi cash flow tervezés, elemzés,
  • Készletnyilvántartás kontrollja, készletkorrekciók könyvelése,
  • Készletleltár kiértékelése, készletelemzés,
  • Elfekvő készletek nyomon követése,
  • Követeléskezelés, folyószámla egyeztetés,
  • Önköltség- és nyereségszámítás elkészítése,
  • Ad-hoc elemzések,
  • A kontrolling rendszer fejlesztésében aktív részvétel,
  • ERP kiválasztásának támogatása, bevezetésében aktív részvétel.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség: gazdálkodási, közgazdasági, számviteli vagy pénzügyi szakon,
  • Min. 3 év átfogó kontrolleri gyakorlat nemzetközi gyártó vagy kereskedelmi vállalatnál VAGY 1-2 éves tapasztalat könyvelési területen (preferáltan készletkönyvelésben),
  • Stabil társalgási szintű ANGOL nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat,
  • MS Office felhasználói ismerete (elsősorban Excel).
Előny, de nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Készletnyilvántartás vezetésében szerzett tapasztalat,
  • Könyvelési, számviteli tapasztalat.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Cafeteria, bejárástámogatás,
  • Céges mobiltelefon,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Fiatalos, családias csapat,
  • Szakmai továbbképzések.
Munkavégzés helye: Peremarton-gyártelep (Veszprém megye)

Munkavégzés ideje: Hétfőtől - Péntekig 8.00-16.30 óráig

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

A világ második legnagyobb építőanyagipari vállalatának SSC-je, 89 ezer embert foglalkoztat 31 országban. Most új kollégát keresnek a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál? Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője. A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen. Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba. A pozíció 6 órás és 8 órás munkaviszonyban is betölthető!

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Megbízónk egy Befektetési Zrt. keres Budapesti irodájukba új munkatársat az alábbi munkakörbe.