SENIOR MASTER DATA SPECIALIST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Partnerünk a világ második legnagyobb építőanyag-vállalata, amely 31 országban 89 000 embert foglalkoztat.

A 2016-ban Budapesten megnyílt Business Service Center új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

SENIOR MASTER DATA SPECIALIST & SALES ADMIN

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Törzsadatok (szállító, vevő, szerződés és árképzési törzs) beállítása / karbantartása / érvényesítése teljes számlainformációkkal,
  • Együttműködés az adattulajdonosokkal és az érdekelt felekkel a szállítói törzsadatok adatkövetelményeinek meghatározása érdekében,
  • Meglévő törzsadatok fenntartása, újak létrehozása,
  • A szállítói/törzsadatok folyamatfejlesztéseinek azonosítása és végrehajtása,
  • Aktív részvétel az adatok ellenőrzésében és tisztításában,
  • Megbízás esetén közreműködés és egyeztetési jelentések elkészítése.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (adminisztratív, közgazdasági, pénzügy-számviteli, vagy informatikai területen),
  • Középfokú angol nyelvtudás (főként írásban kell használni),
  • Részletekre való odafigyelés,
  • Képesség önálló és csapatban való munkavégzésre,
  • Proaktív és eredményközpontú hozzáállás,
  • Önmotiváció,
  • Excel ismeretek.
Előnyök:
  • 1 év nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat (szállító/anyagközpontú munkakörben vagy törzsadat csapatban),
  • SAP ismeretek,
  • Szervizközpontú, ügyfélkörnyezetben szerzett tapasztalat,
  • SSC tapasztalat),
  • Szlovák nyelvtudás,
  • Salesforceban szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Hosszútávú munkalehetőség egy megbízható, stabil hátterű vállalatnál,
  • Kimagasló cafeteria csomag,
  • Éves bónusz,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Modern irodai környezet.
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület (a Forgách utca metrómegálló közelében).

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, törzsidő: 8-17, ezen belül a Vezetőséggel egyeztetve rugalmasan alakítható.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod (benne a bérigényedet feltüntetve) a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Az ipar területén szerzett több, mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkező, ipari karbantartási termékeket értékesítő partnerünk növekedés miatt motivált új munkatársat keres az alábbi pozícióba: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Szeretnél fiatalos, kellemes légkörben dolgozni és betekintést nyerni egy multinacionális nagyvállalat életébe, logisztikai folyamataiba? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk az egyik világelső cég háztartási kisgépek és edényzet gyártása és forgalmazása terén, nevéhez több legendás márka fűződik, pl.: TEFAL, KRUPS, ROWENTA, LAGOSTINA, WMF. Márkáikat több, mint 150 országban forgalmazzák, és minden értékesítési csatornán jelen vannak – hipermarketekben, szupermarketekben, szaküzletekben és on-line. Csatlakozz családias, vidám csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Külföld / Ausztria

Szívesen dolgoznál a bécsi reptér közelében? Schwechat-i Vienna Airport mellett működő autóbérbeadással foglalkozó ügyfelünk részére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva