MŰSZAKI REFERENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala

a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. tv. 83. § (1) bek. alapján
pályázatot hirdet a

Gazdálkodási Főosztály, Létesítménygazdálkodási Osztályára az alábbi munkakörre:

A pozícióhoz tartozó főbb tevékenységi körök:
  • Az éves tervezett beruházások és felújítások lebonyolítása (ajánlati felhívások elkészítése, ajánlatok értékelése, szerződések előkészítése, kivitelezési munkák felügyelete)
  • Biztonságtechnikai (beléptető-, tűz-, és vagyonvédelmi), valamint az épületfelügyeleti rendszerek üzemeltetése, karbantartásának javításának felügyelete
  • Környezetvédelmi fenntarthatósági megbízottként a hivatal fenntarthatósági tervének, valamint a rendszeres környezeti teljesítmény értékelésének az elkészítése
  • A beszerzések SAP rendszerben történő kezelése, dokumentálása
  • Az ingatlanok és eszközök műszaki üzemeltetésének és karbantartásának felügyelete
  • A helyiséggazdálkodás adatbázisainak szervezése, annak korszerűsítése érdekében fejlesztések előkészítése, koordinálása
  • A vagyonbiztosítás intézése
  • Kis forgalmú (50 cikkféleség alatti, átlagban heti 1 bevételezés, kiadás) raktárak kezelése
  • Hivatali üdülők üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ügyintézése
Pályázati feltételek:
  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Felsőoktatásban szerzett műszaki szakképzettség, vagy műszaki középfokú végzettség legalább 5 év szakirányú tapasztalattal
  • Számítógépes programok (MS Office, Windows) felhasználói szintű alkalmazása
Elvárt kompetenciák:
  • Szakmai ismeretek kiváló színvonalon történő alkalmazása
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Hivatástudat és elkötelezettség
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
  • Budapesti lakcím
  • Létesítménygazdálkodási területen szerzett legalább 1 éves gyakorlat
  • Biztonságtechnikai-, híradástechnikai-, távközlési-, mechanikai, épületgépész- illetve villamosmérnöki végzettség
  • Tűzvédelmi- vagy munkavédelmi képesítés megléte
  • Közigazgatási szakvizsga megléte
  • SAP vagy egyéb integrált vállalatirányítási, számviteli rendszer ismerete
  • ECDL START (4 modulos) vizsga megléte
Jogállás, illetmény és juttatások:
  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény és a SZTNH Közszolgálati Szabályzatában foglalt rendelkezések az irányadóak
  • A kormányzati szolgálati jogviszony időtartama határozott idejű kormányzati szolgálati jogviszony, előreláthatóan 2029.12.31-ig
  • Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő
A munkavégzés helye:
  • 1081 Budapest, II. János Pál pápa tér 7.
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • Részletes szakmai önéletrajz
  • Iskolai végzettséget, nyelvvizsgát igazoló bizonyítványok másolata
A pozíció betölthetőségének időpontja:
  • A pozíció a pályázatok elbírálását követően, a pályázat eredményes lezárása után azonnal betölthető
A pályázat benyújtásának határideje:
  • 2022. július 11.
A pályázat elbírálásának határideje:
  • 2022. július 22.
Adatkezelés:
  • A SZTNH álláspályázatokkal kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója az alábbi oldalon érhető el: https://www.sztnh.gov.hu/hu/adatvedelem
A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
  • Alkalmazás esetén a munkáltató 6 hónap próbaidőt köt ki. Ha az utolsó foglalkoztatási jogviszony a 2018. évi CXXV. törvény a kormányzati igazgatásról szóló (továbbiakban Kit.) törvény hatálya alá tartozó kormányzati szolgálati jogviszony volt, a Kit. 117. § (8) bekezdése értelmében újabb kormányzati szolgálati jogviszony 3 éven belül nem létesíthető. A kinevezés feltétele a három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány beszerzése. A munkáltatóval kapcsolatban további lényeges információt az www.sztnh.gov.hu honlapon szerezhet. A SZTNH által végzett adatkezelések vonatkozásában a pályázót megillető jogokról szóló tájékoztatás elérhető az adatkezelési tájékoztatóban, illetve további tájékoztatás kérhető az adatvedelem@hipo.gov.hu e-mail címen. A pozícióval kapcsolatban bővebb felvilágosítást Oláh Zoltán osztályvezető (tel: +36 1 474 5713) ad.

A pályázat benyújtásának módja, elektronikus úton a jelentkezés gombra kattintva, vagy a SZTNH Humánpolitikai Önálló Osztályára történő megküldésével a hoo@hipo.gov.hu e-mail címre. Az email tárgyában kérjük megjelölni a pozíció nevét.

Hasonló pozíciók

Biztonságtechnika | Budapest

Megbízónk több mint 10 éve foglalkozik biztonságtechnikai rendszerek kialakításával, őrzésvédelmi szolgáltatással, ill. távfelügyeleti, gépjárművédelmi szolgáltatásokkal. Bővülő csapatába keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel:

A hirdetés lejár 19 nap múlva