GÉPJÁRMŰ ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Jó érzéked van az autókhoz?
Vezetni is szeretsz?
Az ügyfelekkel is szót értesz?

Ez a munkalehetőség neked szól!

Partnerünk, a Crash-Car Kft. egy 2003 óta működő, magyar tulajdonú, család- és embercentrikus gépjármű javító vállalkozás.

Dunaharasztiban található székhelyükre keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A következő feladataid lesznek:

  • Közép- és felsőkategóriás személygépkocsik kiszállítása, átadása-visszavétele az ügyfelek részére/részéről az ország területén
  • Személygépkocsik műszaki és esztétikai állapotának ellenőrzése
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás

A munkához szükséged lesz:

  • Középfokú végzettségre
  • Minimum 5 év vezetési gyakorlatra
  • B kategóriás jogosítványra
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készségre
  • Felelősségteljes munkavégzésre

Nagy előny:

  • Dunaharaszti és környéki lakóhely

Ajánlat:

  • Stabil, hosszú távra tervezhető munkahely
  • Céges gépjármű
  • Céges telefon
  • Családias légkör

Munkavégzés helye:

  • Dunaharaszti

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.