GÉPJÁRMŰVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Heves megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a kelet-magyarországi gasztronómiai és közétkeztetési szegmens piacvezető szereplőjeként szolgálja ki Partnereit. Büszkék logisztikai csapatuk minden tagjára, hiszen sofőreik azok, akik napi közvetlen kapcsolatot ápolnak Vevőikkel.

Ha Te is szeretnéd egy modern gépjárműparkkal rendelkező nagyvállalatnál nyomni a gázpedált, egy fantasztikus csapat tagjaként, ráadásul nem okoz problémát a korai ébredés, akkor könnyen meglehet, hogy TE vagy a mi emberünk!

Várjuk jelentkezésedet az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A mindenkori KRESZ-nek, valamint a biztonsági előírásoknak és utasításoknak megfelelően a 7,5 - 12 tonna közötti tehergépjárművek vezetése,
  • A gépjárművek rendszeres ápolása, tisztántartása, a gépjármű működési zavarainak, hibáinak jelentése,
  • A megrendelt áruk kiszállítása meghatározott túraútvonalon a partnerek részére,
  • Beszállítások, visszáruval kapcsolatos feladatok teljesítése,
  • Készpénz és bankkártya terminál kezelése,
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások:
  • „C” kategóriás jogosítvány,
  • Empatikus, ügyfélbarát hozzáállás,
  • Precizitás, pontos munkavégzés, problémamegoldó készség,
  • Terhelhetőség.
Előnyök:
  • Szállítmányozásban, fuvarozásban szerzett tapasztalat,
  • GKI kártya,
  • Digitális tachográf kártya,
  • Emelőhátfal-kezelői vizsga.
Juttatások:
  • Főállású munkaviszony,
  • Bónuszrendszer,
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Vidékről bejáróknak 100%  utazási költségtérítés,
  • Fiatal, modern gépjárműpark, stabil műszaki háttér,
  • Céges bulik, csapatépítők, családbarát rendezvények,
  • Piacvezető cég által nyújtott stabil háttér, biztonság.
Munkavégzés helye: MÁLYI DEPÓ és annak kiszolgálási területe (Miskolc és vonzáskörzete).

Munkaidő:
  • Hétfőtől - péntekig, ezenkívül havonta, vagy másfél havonta szombaton is van munkavégzés,
  • Hajnali munkakezdés.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetője lehessen! Partnerünk skandináv központú globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, mely közúti/légi/vízi szállítmányozásban is érdekelt. Most lengyel közúti fuvarszervező csapatuk megerősítése végett keresnek nemzetközi közúti fuvarszervezési tapasztalattal rendelkező senior kollégát, aki szívesen törne csoportvezetői babérokra, és ismeri a kelet-közép-európai szállítmányozási piacot. Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba keresünk új kollégát

A hirdetés lejár 25 nap múlva

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező de mégis családias hangulatú csapat tagja lenni? Szereted, ha a munkatársaiddal élvezet a munka és barátias a viszony? Akkor ez a TE lehetőséged. Megbízónk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, bővülés miatt keresünk fiatalos csapatukba új munkatársat az alábbi munkakörbe: Téged keresünk, ha jól éreznéd magad egy nagy forgalmú, de viszonylag kis létszámmal működő családias hangulatú cégnél, ahol a teljes folyamatban is részt vehetsz!

A hirdetés lejár 19 nap múlva