KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk Magyarország egyik vezető lakóingatlan-fejlesztője. Az elmúlt években a hazai lakóház építési piac egyik vezető szereplőjévé vált, a kisebb társasházaktól, a sok száz, vagy ezer lakást is meghaladó lakóparkokig számos beruházással rendelkezik.

Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ
Főbb feladatok:
  • Bejelentett meghibásodások kivizsgálása
  • Áru- és alkatrészbeszerzés a hibák kijavításához
  • Burkolási hibák helyreállítása, kisebb festések
  • Kőművesmunkából visszamaradt apró javítások
  • A garanciális javításokból származó helyreállító munkák
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább 3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Szerelési, javítási munkában szerzett tapasztalat
  • Igényes, önálló munkavégzési képesség
  • Problémamegoldó képesség, műszaki beállítottság
  • Munkabírás
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Építőiparral kapcsolatos szakmunkás bizonyítvány (festő, burkoló, kőműves vagy egyéb építőipari végzettség)
Amit Partnerünk kínál:
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, munkavégzés hétfőtől péntekig
  • Nettó bér 300.000 Ft-tól, plusz bónusz lehetőség
  • Céges mobiltelefon
  • Magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • Meleg ebéd (választható menüből)
  • Hosszútávú biztos munkahely
  • Jó hangulatú, kellemes légkör

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Megbízónk 1966 óta nyújt étkeztetési, létesítményüzemeltetési, munkahelyi juttatási és műszaki támogató szolgáltatásokat. A világ 19. legnagyobb munkáltatójaként 60 országban több mint 420.000 munkavállalót foglalkoztat. Csömöri csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk a SZTNH a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. tv. 83. § (1) bek. alapján pályázatot hirdet a Gazdálkodási Főosztály, Létesítménygazdálkodási Osztályára az alábbi munkakörre:

A hirdetés lejár 10 nap múlva