JUNIOR PÉNZÜGYI KONTROLLER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az eCon Engineering Kft. 2002-ben alapított, magyar tulajdonú mérnöki vállalkozás, ami jelenleg 80 munkatárssal dolgozik. Küldetésünk a fejlett mérnöki szimulációs technológiák és szoftverek népszerűsítése. Az automatizált gépek tervezése és építése során szerzett tapasztalatunk és szakértelmünk számos autóipari beszállító, és multinacionális vállalat számára jelent költséghatékony, egyénre szabott megoldásokat.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Feladatok:

Az operatív vezető munkájának támogatása az alábbi területeken:

  • Heti, havi, negyedéves, féléves, éves riportok, előrejelzések készítése
  • Projekt elszámolások, üzletági kimutatások készítése
  • Féléves, éves tervezés támogatása, terv-tény elemzések készítése
  • Döntéstámogatáshoz kimutatások készítése
  • K+F pályázatok adminisztrációs folyamatának támogatása, összefogása, kimutatások készítése, könyveléssel egyeztetve
  • Vállalaton belüli, ágazatok közötti belső elszámolás kialakításában részvétel, kimutatások készítése
  • Részvétel a riportfejlesztési folyamatokban. Ezzel kapcsolatos egyeztetésekben való aktív részvétel és folyamatleírások készítése
  • Részvétel a beszámolókészítési és könyvvizsgálati folyamatban
  • Ad-hoc elemzések / kimutatások készítése
Amilyennek elképzelünk Téged:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-2 év kontrolling területen szerzett gyakorlat, de nem feltétel
  • Biztos költségszámítási és számviteli ismeret
  • Kitűnő elemző készség
  • MS Excel magas szintű ismerete (makró programozási ismeret előny)
  • Határozott, önállóságra képes, proaktív, a munkában precíz egyéniség
Amit nyújtunk:
  • Versenyképes, stabil, bejelentett jövedelem, főállású munkaviszonyban
  • Személyes, szakmai fejlődési lehetőség
  • Nyitott, fiatalos csapat és barátságos munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő, ütemeztett home office lehetőség
  • Angol (vagy német) nyelvtanulási lehetőség, apró finomságok, gyümölcsnap
Munkavégzés helye:
  • 1116 Budapest Kondorosi út 3.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küld el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveled a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Partnerünk egy folyamatosan növekvő vállalkozás, mely kiemelkedő minőségű, non-food világmárkák forgalmazásával foglalkozik. Bővülés céljából keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Ha rendelkezel legalább 3 év asszisztencia területén szerzett tapasztalattal és a kisujjadban van a pénzügyi adminisztráció, akkor itt a lehetőség számodra! Budapesti 10. Kerületi elektromos autók bérbeadásával, illetve kapcsolódó szolgáltatások értékesítésével foglalkozó Partnercégünk pénzügyi adminisztrációs csapatába keresünk határozott és tapasztalt munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Partnerünk egy stabilan működő műanyagipari vállalat. Alsónémediben található telephelyükre keresünk azonnali kezdéssel, határozatlan időre új munkatársat az alábbi munkakörbe: