TERMELÉSTERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ha érdekel a kerékpározás világa, és szeretnél egy dinamikusan fejlődő gyártó környezetben dolgozni, akkor Téged keresünk!
Partnerünk 1993 óta Magyarország egyik piacvezető kerékpárok gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalata.

A gyártási csapatba keressük hozzájuk legújabb munkatársukat

pozícióba.

Termeléstervezőként az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Gyártási tervek készítése a rendelkezésre álló erőforrások és kapacitások figyelembe vételével
  • Az ütemterv alapján napi program kiadása, teljesítések nyomon követése, folyamatos visszacsatolás az ütemezéshez
  • Készletszintek figyelemmel kísérése, szükséges intézkedések meghatározása
  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés
  • Rendszeres riportok készítése

Megbízónk számára az alábbiak fontosak:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett, minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Excel magas szintű ismerete (makrók, összetett és tömbfüggvények használata)

Előnyt jelent, ha rendelkezel:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettséggel
  • Járműgyártás területén, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív, középfokú, szakmai angol nyelvtudással szóban és írásban

Amit Megbízónk kínál:

  • Tapasztalatnak megfelelő alapfizetés
  • Éves, teljesítményalapú bónusz a próbaidő után
  • Bejárási támogatás, ingyenes parkolási lehetőség
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása a munkavégzéshez
  • Heti 1 nap Home Office lehetőség

A munkavégzés részletei:

  • Munkavégzés helyszíne: Budapest, XVI. kerület, a HÉV megállótól egy 5-10 perces sétatávolságra
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00 - 16:00

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?