UTAZÓ SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk az ipari méréstechnika területén piacvezető a CNC számítógépvezérelt koordináta mérőgépek és a mérőszobában, valamint a gyártásban alkalmazott többdimenziós méréstechnikai megoldások területén.

Szervizcsapatuk kapacitásának bővítése érdekében keresünk

kollégát.
Ezek a feladatok várnak Rád:
  • Koordináta mérőgépek karbantartása és kalibrálása
  • A gépek esetenkénti javítása
  • A mérőgépek felújítása, szerelése
  • Hibaanalízis elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai vagy mechatronikai végzettség
  • Legalább 1-2 éves elektronikai karbantartásban szerzett munkatapasztalat
  • Elektronikai, gépészeti ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Lakóhelytől való hosszabb távollét vállalása szükséges
Juttatások
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Fix belföldi napi díj
  • Céges autó (magánhasználatra is), üzemanyag kártya
  • 13. és 14. havi bónusz
  • Napi étkezéstámogatás
  • 100 km-t meghaladó távollét esetén szállás biztosítása, céges hitelkártya
  • Munkavégzéshez biztosított eszközök
  • Rendszeres szakmai tréningek a német anyavállalatnál
Munkavégzés helye:
  • Országos
Amennyiben érdekes számodra a fenti munkakör, várjuk aktuális szakmai önéletrajzodat a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon. Bővülés miatt most új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 3 nap múlva