TOBORZÁSI ÉS TRAINING SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Serioplast Hungary Kft a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Feladatok:

Toborzás:

  • Álláshirdetések feladása, nyomon követése
  • Pozíciókra a potenciális jelöltek felkutatása, toborzása különböző forrásokból
  • A beérkező CV-k előszűrése
  • Telefonos- és személyes interjúk lebonyolítása
  • Kapcsolattartás- és folyamatos együttműködés a társosztályokkal, jelöltekkel
  • Együttműködés külső partnerekkel (pl. üzemorvos, toborzó és munkaerő kölcsönző cégek)
  • HR adminisztrációs feladatok (munkaidő-nyilvántartás, adatbázisok kezelése, üzemorvosi beutalók stb.)
Képzés:
  • Hiányzó képzési anyagok összeállítása a területi vezetők és a műszaki tréner segítségével
  • Meglévő képzési anyagok állandó, folyamatos frissítése
  • Új belépők oktatása a műszaki tréner segítségével
  • Képzési terv alapján beszerzési igénylők és megrendelők elkészítése
  • Képzés jelentkezések menedzselése
  • Képzések szervezési teendőinek támogatása (kapcsolattartás a képzőhellyel, résztvevők értesítése)
  • Kapcsolódó adminisztrációs teendők (képzés és fejlesztési terv naprakészen tartása, program értékelők)
  • Szakmai gyakorlatos hallgatók ügyvitele, szervezési feladatai
  • Tanulmányi szerződések kezelése (indítás, nyomon követés)
  • Teljesítményértékelési rendszer (TÉR) működtetéséhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Legalább 1-3 év HR területen szerzett tapasztalat
  • Pályakezdő is lehetsz, de alapvető adminisztratív készségekkel már rendelkezned kell: MS Office, Outlook gördülékeny használata
  • Fejlődni akarsz és ezért tenni is hajlandó vagy
  • Csapatban való együttműködés, proaktivitás, jó szervező, - és problémamegoldás készség
Előny:
  • Szakirányú HR felsőfokú végzettség
Amit kínálunk:
  • Megbízható és fejlődő cég
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Negyedéves bónusz-rendszer
  • Utazási költségtérítés
  • Cafetéria
A munkavégzés helye:
  • Nyírbátor (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!