Fuvarszervező / Diszponens

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Megbízónk, az ACE LOGISTICS Kft. az Altrea Logistics Belgium részeként működő, stabil, főleg nyugat-európai országokba szállító logisztikai vállalkozás. Jellemzi őket a motiváltság, pozitív hozzáállás és az alkalmazottak tisztelete.

Budapesti központjukba keresünk számukra angolul vagy németül jól beszélő munkatársat az alábbi munkakörbe:

FUVARSZERVEZŐ / DISZPONENS

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a gépkocsi-vezetőkkel és az anyavállalattal
  • Gépkocsivezetők munkájának irányítása, munkabeosztásának elkészítése
  • Szervizpartnerekkel való kapcsolattartás a műszaki mentések terén
  • Szállítási megrendelések ütemezése, folyamatos nyomon követése, szükség esetén beavatkozás
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • Megbízások adminisztrációja
Elvárások:
  • Szakirányú képesítés
  • Legalább 3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Ms Office)
  • Angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • A 2020/1054/EU rendelettel módosított 561/2006/EK és a 165/2014/EU rendeletek ismerete
  • Nagyfokú terhelhetőség és rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség, ügyfél-orientáltság

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelkedő juttatási csomag (tapasztalat függvényében)
  • Cégautó, privát használatra is
  • Heti 1 nap home office lehetőség
  • Stabil háttér, tőkeerős cég, hosszú távú együttműködés,
  • Szakmai megbecsülés, lehetőség az önálló és proaktív munkavégzésre
  • Nemzetközi, modern munkakörnyezet
A munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület, autóval 10 percre a Boráros tértől.
  • Munkaidő: irodai munkarendben, megállapodás szerint.
  • Határozatlan idejű alkalmazotti munkaszerződés
Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, bérigényei megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetője lehessen! Partnerünk skandináv központú globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, mely közúti/légi/vízi szállítmányozásban is érdekelt. Most lengyel közúti fuvarszervező csapatuk megerősítése végett keresnek nemzetközi közúti fuvarszervezési tapasztalattal rendelkező senior kollégát, aki szívesen törne csoportvezetői babérokra, és ismeri a kelet-közép-európai szállítmányozási piacot. Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba keresünk új kollégát

A hirdetés lejár 27 nap múlva

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező de mégis családias hangulatú csapat tagja lenni? Szereted, ha a munkatársaiddal élvezet a munka és barátias a viszony? Akkor ez a TE lehetőséged. Megbízónk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, bővülés miatt keresünk fiatalos csapatukba új munkatársat az alábbi munkakörbe: Téged keresünk, ha jól éreznéd magad egy nagy forgalmú, de viszonylag kis létszámmal működő családias hangulatú cégnél, ahol a teljes folyamatban is részt vehetsz!

A hirdetés lejár 21 nap múlva