VILLANYSZERELŐ / VILLAMOSSÁGI KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

CAD-Server Kft. Magyarország piacvezető nagyteljesítményű áramfejlesztő forgalmazója, 25 éve folyamatosan bővülő ügyfélkörének igényeinek kielégítésére állást hirdet technikusi csapatának bővítésére, dízelmotoros áramfejlesztők karbantartására javítására
az alábbi munkakörre azonnali munkakezdéssel:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • Nagyteljesítményű dízelmotoros (pl. 16 hengeres 95.000 cm3-es 4000 Le dízelmotor) készenléti üzemmódú áramfejlesztők (pl. 3 Megawatt teljesítményű szinkrongenerátor) helyszínen történő villanyszerelése, villamos karbantartása, beüzemelése
  • Általános villanyszerelés, hibafeltárás, javítás
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú (VILLANY SZERELŐ, ELEKTRO TECHNIKUS, INFORMATIKUS, VILLAMOSBERENDEZÉS KEZELŐ STB.) végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office, Android)
  • Nyitottság új ismeretek befogadására és elsajátítására
  • Csapatmunkára való képesség
  • Az aggregát vezérlőegységek használatának elsajátítása a majdani munkavégzés során alapvető elvárás
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:

  • Villamos forgó gépek, elektronika, PLC és programozási ismeret
  • C és B+E, E jogosítvány
  • Idegen nyelvismeret
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdés, versenyképes juttatások, vállalati képzések, munkavégzéshez minden tárgyi feltétel (munkaruha, munkavédelmi eszközök, szerszámok stb.)
  • Céges mobiltelefon, mobilnet, és Dacia Dokker berendezett szerviz teherautó tankolókártyával
  • Kiszámítható hosszú távú munkahely, évente inflációkövető béremelés, szakmai fejlődési lehetőség, és változatos munkakör
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:30
Munkavégzés helye:
  • Egész Magyarország területe karbantartási munkák függvényében

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 50 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az Öt Alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 61 nap múlva

Szakmunka | Veszprém megye

Rendelkezik műszaki területen szerzett végzettséggel és pár év karbantartási tapasztalattal? Szeretne hosszú távon egy stabil vállalatnál elhelyezkedni? Olvasson tovább, az alábbi pozíció Önnek szól! Megbízónk növényvédőszerek formálásával és csomagolásával foglalkozik. Megnövekedett rendelésállományuk miatt Berhida – Peremarton-gyártelep székhelyükre keresünk megbízható szakembert hosszú távra az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva