B2B SALES/MARKETING MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója
(EFOTT) hazánk legjelentősebb múltra visszatekintő kulturális fesztiválja. Története 1976-ra nyúlik vissza,  napjainkra az egyik legnagyobb magyar szabadtéri rendezvénnyé nőtte ki magát, amely az elmúlt években folyamatosan látogatottsági rekordokat döntött.

Partnerünk rendezvények/fesztiválok szervezésével foglalkozik, most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A vállalati stratégiában meghatározott marketing és sales feladatok végrehajtása
  • Kommunikációs tervezésben és kreatív ötleteléseken való aktív részvétel a marketing vezetővel
  • Potenciális ügyfelek felkutatása, ügyfélkapcsolatok építése, ügyfélkör bővítése
  • Ajánlatok kidolgozása, nyomon követése
  • Rendszeres és aktív kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Közösségi kommunikációs felületek kialakítása és kezelése
  • Offline marketing (márkaarculati elemek megtervezése, beszerzése)
  • A szakterülethez tartozó konferenciák és rendezvények előkészítése
  • Partnerkapcsolatok létrehozása és ápolása
  • Egyéb marketing és sales operatív és adminisztrációs feladatok ellátása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább 1-3 éves releváns tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Felhasználó szintű IT ismeretek / MS programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány (aktív vezetési tapasztalat)
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás, valamint együttműködő munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
Amit Partnerünk kínál:
  • Sikeres, összetartó csapat
  • Inspiráló feladatok
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Piacképes fizetés
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Nyitott, kezdeményezésre ösztönző cégkultúra
Munkaidő: 9.00-17.00

Munkavégzés helye: 1053 Budapest, Ferenciek tere 7-8.

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Motivál téged a változatos ügyfélkör és egy-egy izgalmas projekt? Többéves tapasztalattal rendelkezel ATL marketingkommunikációs területen (médiaügynökségnél)? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk!Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk minimum 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 61 nap múlva

A Beck & Partners Kft. Magyarország legnagyobb magyar tulajdonban lévő munkaerő-közvetítő cége. Azzal párhuzamosan, hogy folyamatosan növeljük piaci pozíciónkat, létszámunk állandó fejlesztését sem tudjuk elkerülni. Mostani hirdetésünk azért jött létre, mert elhatároztuk, külön választjuk PR és marketing területünket úgy, mint a nagyok. Ha pár éve már a marketing szakmában vagy és tapasztalatodat KKV szektorban szerezted, hirdetésünk neked szól. Kifejezetten előnyben részesítünk, ha van már állásportálnál szerzett marketing tapasztalatod, de akkor sem utasítunk el egyből, ha rutint esetleg munkaerő-közvetítő cégnél szereztél azonos pozícióban. Reméljük, hogy tetszeni fog, amit olvasol, magadra ismersz majd és az álláshirdetés végén vígan fogsz rábökni a jelentkezem gombra.

A hirdetés lejár 28 nap múlva