TELEPHELYI MŰSZAKI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Élelmiszeripar

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor ez a lehetőség neked szól.

Tejtermék gyártással és forgalmazással foglalkozó partnerünk számára keresünk egy új kollégát az alábbi munkakörbe:

A munkakör célja: A marcali üzem műszaki-karbantartási tevékenységének irányítása, szervezése, ellenőrzése.

Feladataid lesznek:

  • a marcali telephely műszaki tevékenységének vezetése
  • üzemük 10 fős műszaki csapatának koordinálása, irányítása
  • karbantartási terv elkészítése és végrehajtása
  • műszaki beszerzések tervezése és szervezése
  • üzemi, műszaki, közműtérképek aktualizálása
  • aktív részvétel a folyamatban lévő beruházási projektekben
  • folyamatos kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal

Miért válaszd őket?

  • integrált működésüknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • velük egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • együtt ötleteltek a jövőről, helyben döntötök és közösen valóra is váltjátok.
  • folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítják.
  • neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtanak?

  • komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • nagyfokú önállóság
  • versenyképes jövedelem és juttatások
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • családias hangulat, jó munkahelyi légkör
  • Cafeteria
  • középvezetői bónusz éves rendszerességgel

Téged keresünk, ha

  • felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalatot szereztél hasonló területen
  • van műszaki angol tudásod
  • vezettél már csapatot
  • kellően határozott személyiség vagy, jó kommunikációs és együttműködési képesség jellemez

Előnyt jelent:

  • élelmiszeripari ismeret
  • ismered az SAP-t

Munkavégzés helye:

  • Marcali

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:00 között

Ha egyeztetni szeretnél a részletekről, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a lenti gombra kattintva!