KÉSZLETGAZDA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnerünk

pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:
  • raktári készlettel kapcsolatos ellenőrzési munka elvégzése
  • hiányok, többletek kezelése
  • komissiózó feladatok rendjének ellenőrzése
  • készlet fizikai mozgatása szükség esetén
  • készlet áttárolás koordinálása
  • termékekkel kapcsolatos problémák kezelése
  • raktárak közti mozgások nyomonkövetése
  • leltározás
  • selejtkezelés
  • jelentések, statisztikák készítése a raktárvezető részére
Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • 2-3 éves, raktári területen szerzett tapasztalat
  • analitikus gondolkodásmód
  • pontos, önálló munkavégzés
  • Microsoft Excel közép szintű ismerete
Előny:
  • készletgazdálkodási területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Dinamics Navision-ismerete
Amit kínálunk:
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil, európai érdekeltségű céges háttér, biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • 1 műszakos munkarend hétfőtől péntekig
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXII. kerület – Harbor Logisztikai Park
  • Céges autót biztosítunk Érd, Stop Shop megállóból

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, bruttó fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó cég. Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva