ÜGYVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Vezetői pozíciók

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk az építőiparban (elsősorban a térkőgyártásban) használt egyedi gépek tervezésével, telepítésével, illetve szerszámok és egyéb eszközök gyártásával foglalkozó KKV vállalat.

A cég teljes körű operatív feladatainak ellátására és kontrolljára keresünk új vezetőt a következő pozícióba:

ÜGYVEZETŐ
Ügyvezetőként a következő feladatokat kell ellátnia:
  • A cég teljes körű operatív irányítása, a kereskedelmi, üzleti folyamatok kiépítése és fejlesztése
  • A gazdaságos és hatékony működés feltételeinek megteremtése a tulajdonosi érdekeknek megfelelően
  • A pénzügyi/számviteli fegyelem betartásának biztosítása (kiadások/bevételek, cash-flow)
  • Beruházások felügyelete
  • Hiányos/rosszul kialakult folyamatok feltárása, javítása
  • Egy 10 fős irodai csapat szakmai támogatása
Amit Megbízónk kér Öntől:
  • Legalább 5 éves, egyedi gépgyártásban szerzett felső vezetői tapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek megléte (cash-flow, kontrolling szemlélet, üzleti terv készítésében való jártasság)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
Előny, ha rendelkezik:
  • Felsőfokú végzettséggel
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezési rendszer
  • Teljesítményfüggő éves prémium lehetősége
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Laptop és mobiltelefon a hatékony munkavégzéshez
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Veszprém
  • Munkaidő: napi 8 órás munkavégzés, rugalmas beosztásban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát az JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk a textilmenedzsment területén Európa vezető vállalatának tekinthető, 16 országban van jelen. A termékeik és szolgáltatásaik egyedi megoldást és teljes körű szolgáltatást kínál fenntartható módon. Jelenleg Magyarországi és Romániai értékesítési csapatuk élére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba, augusztusi vagy szeptemberi munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Érdekel a játékok világa, szereted a változatos feladatokat és a fiatalos munkakörnyezetet? Folyamatos fejlődésre törekszel? Akkor Partnerünknél a helyed! Partnerünk Magyarország egyik legnagyobb játék importőre, a JátékNet webáruházzal a hazai e-kereskedelem egyik legnagyobb szereplőjének anyacége. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Fűtéstechnikával és épületgépészeti termékek értékesítésével foglalkozó partnerünk új munkatársat keres akár azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba, Budapest 4. vagy 17. kerületébe:

A hirdetés lejár 6 nap múlva