KEY ACCOUNT MANAGER

Munkavégzés helye: Békés megye Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Heves megye Jász-Nagykun-Szolnok megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk német tulajdonú, a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat, akik orvostechnikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak.

Világszerte több mint 15 000 személyt foglalkoztat, és több mint 190 országban van jelen, Megbízónk technológiáit az egész világon ismerik és használják.

Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat

(Kelet-Magyarország)

pozícióba.
Key Account Managerként leendő feladatai:
  • Aktív ügyfélkapcsolat fenntartása a felelősségi területen belül a vállalat termékeinek értékesítése érdekében
  • Új ügyfelek szerzése és meglévő ügyfélkapcsolatok kezelése az egyetemi-, megyei-, városi kórházak és magán egészségügyi szektorban
  • Piac folyamatos monitorozása
  • Árajánlatok összeállítása, kiadása, nyomon követése és a forgalom növelése
  • Kiállítások szervezése, prezentáció tartása
Megbízónk elvárásai:
  • Felsőfokú végzettség kereskedelmi, közgazdász vagy mérnöki területen
  • Legalább 5 éves B2B értékesítési tapasztalat orvoslátogatóként, egészségügyi intézmények látogatójaként
  • Kelet-Magyarországon meglévő kapcsolati tőke döntéshozói szinten az egészségügyi területen
  • Kelet-Magyarországi lakóhely
  • Erős középfokú angol nyelvtudás (meetingek, továbbképzések és a termékek miatt kell napi szinten használni a munka során)
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Aneszteziológiai és Intenzív terápiás területen szerzett értékesítési tapasztalat
Amit Megbízónk kínál:
  • Fix kiemelkedő alapbér
  • Éves bónuszrendszer teljesítmény arányában
  • Edenrend juttatás
  • Céges gépjármű biztosítása magánhasználatra is (Octavia Combi Elegance)
  • Mobiltelefon és laptop
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy nemzetközileg elismert cégnél
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország, Budapesti székhellyel
  • Munkaidő: hétfőtől - csütörtökig 8-17, pénteken 8 - 14.30-ig.

Pályázatához kérjük csatolja magyar nyelvű, frissített, fényképes önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk több mint 100 országban, több mint 17.000 munkatárssal a világ egyik vezető nemzetközi márkacikk-forgalmazó vállalata (Nivea, Eucerin, Hansaplast, Labello). A cég magyarországi leányvállalatának patikai divíziójába, a Pest megyei régióba keresünk

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk nemzetközi számítástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban. Az általuk képviselt gyártók termékeit nagy elhivatottsággal és a gyártó igényeire szabott dedikált csapattal viszik piacra. A budapesti irodában a regionális központ és a Magyarországért felelős munkatársak együtt dolgoznak. Fő márkáik: Apple, Veritas, Fitbit, Withings. Csapatukba az alábbi pozíció betöltésére írnak most ki pályázatot:

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Veszprém megye

Szeretne részt venni Magyarország egyik neves vegyipari vállalatának értékesítési tevékenységében? Szívesen töltene be kulcsfontosságú szerepet a hazai autóipar alapanyag ellátásában? Partnerünk egy Veszprémben található cég, amelynek fő profilja vegyipari folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Családias létszámuk ellenére az ország meghatározó épületgépészeti-, illetve járműipari szereplőivel is együttműködnek. Amennyiben értékesítési affinitással rendelkezik, illetve örömmel venné, ha az utazás a munka részét képezné, jelentkezzen partnerünkhöz a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva