SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk világszinten tölt be vezető szerepet a lemezek magas szintű megmunkálásában és feldolgozásában.
A termékválasztásban megtalálhatók a lézeres vágórendszerek, élhajlítók, valamit a hozzájuk kötődő automatizálási és szoftveres megoldások.

A szerviz csapat bővítése céljából keresünk új kollégát a következő munkakörbe:

Szerviztechnikusként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Bystronic gépek telepítése és karbantartása az ügyfelek telephelyén
  • Új rendszerek telepítése esetén az oktatások megszervezése és megtartása
  • Gépekkel kapcsolatos szerelési munkálatok és megelőző karbantartások elvégzése az ügyfeleknél közvetlenül
  • Hibák vagy műszaki problémák diagnosztizálása és a megfelelő megoldások meghatározása
  • Javításokhoz szükséges alkatrészek lekérése a raktárból
  • Értékesítési és szolgáltatási ajánlatok konzultációjának segítése
Amit megbízónk kér tőled:
  • Közép/felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-2 éves  gépkezelésben/karbantartásban szerzett tapasztalat gyártói környezetben
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
Ha ezzekkel rendelkezel, előnyt jelent:
  • A következő munkakörökben eltöltött évek előnyt jelentenek: termelő berendezések /CNC/lézervágás/hajlítástechnika, operátor, elektronika/mechatronikai karbantartó/műszerész
  • PLC, CNC programozási, illetve elektronikai/mechatronikai ismeretek
  • 3D modellezés és szoftveres tapasztalatok
Amit Megbízónk kínál:
  • Piacképes bérezési rendszer + 13. havi bónuszok
  • Rugalmas munkaidő (perc alapú elszámolás) és rendkívül korrekt bánásmód
  • Több hónapos ingyenes oktatási rendszer, melynek keretein belül elsajátíthatod a munkához szükséges teljes tudást
  • Ipad és telefon biztosítása a gördülékeny munkavégzéshez
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
A munkavégzés részletei:
  • A munkavégzés helye: Országos szinten

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba: GYÁR AUTOMATIZÁLÁSI MUNKATÁRS

A hirdetés lejár 30 nap múlva