GYÁRTÁSTÁMOGATÓ TECHNIKUS/MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnercégünk profilja igazán speciális és izgalmas:
korszerű, egyedi igényeknek megfelelő hideg neutron források létesítésével foglalkozik, melyek főként kutatóreaktorok neutronos kutatási lehetőségeinek kiszélesítését teszik lehetővé. Tevékenységei közé tartozik mind a fejlesztés és tervezés, mind pedig a gyártás és ellenőrzés, továbbá a telepítés és üzembe helyezés.

Most a műhellyel és az anyagraktárral kapcsolatos változatos tevékenységek, valamint a felmerülő műszaki feladatok ellátására és támogatására keressük kis létszámú budapesti csapatának újabb tagját az alábbi pozícióba:

Feladataid az alábbiak lesznek:

  • Műszaki előkészítő/gyártástámogató tevékenység az összetett egyedi berendezés gyártási folyamatának különféle szakaszaiban (a telephelyen és alvállalkozóknál)
  • A telephelyen található műhely és anyagraktár felügyelete
  • Készletnyilvántartások (szerszám, alkatrészek, mérőeszköz, anyagok, gyártásközi félkész termék) naprakész vezetése
  • Beszerzések bonyolítása
  • Helyszíni szerelésben és üzembe helyezésben való részvétel
  • Ad-hoc felmerülő feladatok és ügyek intézése, például alkatrész vásárlás
Amit Partnerünk vár Tőled:

  • Műszaki területen szerzett legalább szakközépiskolai/technikusi végzettség
  • 1-3 év tapasztalat, preferáltan hegesztett acél/alumínium szerkezetek gyártásában gépipari/gyógyszeripari/vegyipari/ élelmiszeripari területen (saválló acél berendezések, csőrendszerek ismerete előnyt jelent)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság és precizitás, valamint jó együttműködési készség
  • Magas fokú rugalmasság, nyitottság a mozgalmas, sokrétű ad-hoc feladattal járó, nem fix keretekben meghatározott munkakör iránt
Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Szerszám/eszköz ismeretek, szerelésben szerzett tapasztalat, illetve anyagismeret (például acél, alumínium)
  • Angol/orosz nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál Számodra:

  • Kiemelkedő és rugalmas alapbér
  • Cafeteria - SZÉP kártya juttatás
  • Cégautó utazással járó munkavégzés esetén biztosított
  • Célprémium (egyéni célok szerint)/13. havi prémium
  • Laptop, Mobiltelefon és minden egyéb munkaeszköz
  • Előrelépési lehetőség (bérsávban, valamint felelősségi szintben egyaránt)
  • Rugalmas és családias környezet egy kis létszámú, támogató csapatban
Munkaidő:

  • Rugalmas (nem fix) és feladattól, munkaintenzitástól függően változó, de a hivatalos munkaidő 08:00/08:30 – 16:00/16:30

Munkavégzés helye:

  • 1106 Budapest, Fehér út 10. (telephely) + alkalmanként 1092 Budapest, Ferenc krt. 22. (iroda) + külső helyszíneken (Budapest és környéke)

Kattints az alábbi gombra és jelentkezz Önéletrajz csatolásával:

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Budapest

Ha érdekel a kerékpározás világa, és szeretnél egy dinamikusan fejlődő gyártó környezetben dolgozni, akkor Téged keresünk! Partnerünk 1993 óta Magyarország egyik piacvezető kerékpárok gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalata. A gyártási csapatba keressük hozzájuk legújabb munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Gyártás, Termelés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk a Serioplast Group 2008-ban alakult magyarországi leányvállalata. A cég fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként a következő pozícióba keresnek új munkatársat:

A hirdetés lejár 24 nap múlva