ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni?
Szívesen dolgozna változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben?
Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeli el jövőjét, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik?

Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk 15 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak.

A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak szerte az országban, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a beruházó, tervező, kivitelező és műszaki ellenőr között,
  • Részvétel a heti kooperációkon,
  • Koncepció tervezés, a tervező által leszállított tervek felülvizsgálata, műszaki észrevételek kidolgozása,
  • Hatósági eljárásokban való részvétel,
  • Kivitelezői tenderek összeállítása,
  • Költségvetés és ütemterv készítése, betartása,
  • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok elemzése, összehasonlítása,
  • Futó kivitelezési projektek műszaki ellenőrzése,
  • Költséghatékonyság számítások, projektértékelés, utókalkuláció,
  • Átadás-átvételi és birtokbaadási eljárásban való részvétel.
Amit megbízónk elvár:
  • Főiskolai vagy egyetemi VILLAMOSMÉRNÖKI vagy MECHATRONIKAI MÉRNÖKI végzettség,
  • 3+ éves tapasztalat ipari épületek épületvillamossági kivitelezésében,
  • Villamos energia elosztás ismerete,
  • MS Office és AutoCAD ismerete.
Előny, de nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Tervezői jogosultság.
Amit megbízónk kínál:
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalati háttérrel rendelkező cégnél,
  • Pozícióhoz és felelősséghez tartozó alapbér,
  • Céges autó és telefon,
  • Országosan elérhető projekthelyszínek,
  • Jó hangulatú, fiatalos légkör modern munkakörnyezetben.
Projekthelyszínek:

A cégnek országosan vannak projektjei, de főként Budapest, Pest megye környékén, Baranya megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye és Veszprém környékén összpontosulnak.

Munkarend:

Hétfőtől péntekig 7:00-17:00 - rugalmas munkarend a projekt állásának függvényében (általában 40% iroda és 60% projekthelyszín).

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk, a mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó több, mint 70 országban jelen lévő piacvezető vállalatcsoport hazai tagjaként elektronikus, távközlési és rádiófrekvenciás mérőműszerek szervizelésével (javítás, kalibrálás) foglalkozik. Bővülő csapatuk mérnöki tapasztalattal rendelkező tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Villamos szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza? Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja? Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik? Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat a következő pozícióba

A hirdetés lejár 29 nap múlva