RECEPCIÓS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk Magyarország egyik vezető lakóingatlan-fejlesztője. Az elmúlt években a hazai lakóház építési piac egyik vezető szereplőjévé vált, a kisebb társasházaktól, a sok száz, vagy ezer lakást is meghaladó lakóparkokig számos beruházással rendelkezik.

Most számára keresünk új lendületes, környezetére igényes, udvarias, angolul jól beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

RECEPCIÓS
Főbb feladatok:
  • Te leszel, aki a bejövő/kimenő telefonhívásokat és e-maileket kezeli, valamint köszönti a vendégeket, ezzel segítve a cég általános napi üzletvitelét
  • Hozzád tartozik majd a posta átvétele, levelek előkészítése postázásra, tértivevények nyomon követése
  • Te rendeled majd az irodaszereket és te tartod rendben a tárgyalókat és a recepció környékét
  • További feladataid közé tartoznak az iroda üzemeltetésével kapcsolatos rendszeres és ad-hoc feladatok
  • Továbbá alkalmad lesz részt venni az irodai eseményekkel kapcsolatos szervezési és adminisztratív feladatokban is
Akit Partnerünk keres:
  • Fontos, legyen legalább 3 év tapasztalatod hasonló munkakörben, ismerd az irodai környezetet és az MS Office programokat
  • Mivel ügyfelek és kollégáik egy része külföldi, szükséged lesz legalább középfokú angol nyelvtudásra
  • 9:00-től a 17:00-ig dolgoznak, így rád is ekkor számítanak hosszú távon
  • A recepción kiemelten fontos, hogy mind az ügyfelekkel, mind a kollégákkal udvarias és empatikus legyél és hogy jól tudj velük kommunikálni
  • Egy határozott és precízen dolgozó kollégára van szükségük, aki tud önállóan dolgozni, és csapatban is megállja a helyét
  • Ha ezek mellett nyugodt és kiegyensúlyozott személyiség vagy és kiváló fogalmazási készséggel, helyesírással rendelkezel, akkor mindenképp várjuk jelentkezésed!
Amit Partnerünk kínál:
  • Teljes juttatási csomag: piacképes fizetés, bónusz lehetőség, magán egészségbiztosítás, angol nyelvi képzés, tréningek
  • Minden napi meleg ebéd, korlátlan kávé és tea fogyasztás
  • Jó hangulatú kellemes légkör
  • Sportolási lehetőség, emellett számos rendezvény (csapatépítők, kirándulások, családi napok, sportesemények és versenyek, közös koncertek és meccsnézés)
  • Céges saját ebédlő, csocsóasztallal és kávésarokkal, a friss és meleg ebédet a szomszéd étteremből biztosítják a kollégáknak
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk természetes eredetű élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú vállalat. A német családi vállalkozásból világszintűvé fejlődő cég 7 fős budapesti csapatába keresünk új munkatársat a sales-es és logisztikai feladatok, valamint az adminisztratív tevékenység teljeskörű támogatására az alábbi pozícióba (Pályakezdő és néhány év tapasztalattal rendelkező jelentkezőket is szeretettel várunk!):

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol minőségi munka folyik? Szeretné az angol nyelvet napi szinten használni? Stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni? Partnerünk multinacionális, tőzsdén jegyzett vállalat, piacvezető a maga szakterületén, Budapesten a 13. kerületben található. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. A management külföldi, ezért az angol nyelvet naponta, magas szinten kell használni. Hozzájuk keresünk most új munkatársat RECEPCIÓS pozícióba. PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Marketing, PR, Média | Budapest

Az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója (EFOTT) hazánk legjelentősebb múltra visszatekintő kulturális fesztiválja. Története 1976-ra nyúlik vissza, napjainkra az egyik legnagyobb magyar szabadtéri rendezvénnyé nőtte ki magát, amely az elmúlt években folyamatosan látogatottsági rekordokat döntött. Partnerünk rendezvények/fesztiválok szervezésével foglalkozik, most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva