MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Halásztelki, amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító ügyfelünk részére keresünk automatizált, robotizált gyártósorok karbantartási feladatainak ellátására

munkatársat, folyamatos munkarendbe.
Az alábbi feladatok várnak rád:
  • Gyártósorok karbantartása, üzemeltetése
  • Gépek, berendezések beállítása, módosítása, fejlesztése; felmerülő (mechanikus) hibák elhárítása
  • Időszakos karbantartások elvégzése, karbantartási dokumentációk vezetése
Ehhez szükséged lesz:
  • Középfokú elektronikai vagy gépész végzettséggel
  • Gyártási környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel
Partnerünk előnyként értékeli:
  • Megmunkálási és hegesztési ismeretek
  • Pneumatikai, hidraulikai, mechanikai jártasság
  • Érzékelők, jeladók, gépelemek ismerete
  • Alapszintű robotismeret (Fanuc, ABB, Kuka)
Ezért cserébe a következők várnak rád:
  • Előnyös bérezés megbeszélés szerint
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás (Volán, BKV bérlettámogatás)
  • Éves bónusz
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés
Munkavégzéssel kapcsolatos további információk:
  • halászteleki munkavégzés
  • 4 műszakos munkarend (folyamatos 12 óra)
Amennyiben szeretnél csatlakozni Partnerünk karbantartó csapatához, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 50 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az Öt Alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 61 nap múlva

Szakmunka | Veszprém megye

Rendelkezik műszaki területen szerzett végzettséggel és pár év karbantartási tapasztalattal? Szeretne hosszú távon egy stabil vállalatnál elhelyezkedni? Olvasson tovább, az alábbi pozíció Önnek szól! Megbízónk növényvédőszerek formálásával és csomagolásával foglalkozik. Megnövekedett rendelésállományuk miatt Berhida – Peremarton-gyártelep székhelyükre keresünk megbízható szakembert hosszú távra az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva