IRODAI ADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban vagy Német Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk, a Megaplastic Kft. egy stabilan működő műanyagipari vállalat.

Alsónémediben található telephelyükre keresünk azonnali kezdéssel, határozatlan időre új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Irodai feladatok szervezése, koordinálása és végrehajtása
  • Számlák érkeztetése, iktatása, könyvelésre való előkészítése, rögzítése a bankban
  • Be- és kifizetések nyomon követése, adminisztrálása
  • Különböző bevallások készítése (KSH, hulladék, vízhasználat, éves szakmai jelentések stb.)
  • Céges járművekkel kapcsolatos ügyintézés, biztosítások
  • Daruk, targoncák karbantartásának nyomon követése, koordinálása
  • Iratok, szerződések kezelése, lefűzése, rendszerezése
  • Szolgáltatókkal való kapcsolattartás, ügyintézés
  • Készletkövetés, raktárosok munkájának támogatása
  • HR feladatokban segítségnyújtás (be- és kilépő papírok, táppénzes papírok, munkaruházat, egyéb)
  • Kapcsolattartás a munka-, tűz- és balesetvédelmi megbízottal, munkájuk támogatása
  • Vámolás
  • Egyéb feladatok vezetői utasítás szerint
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 2 év tapasztalat
  • MS Office magabiztos használata
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Rugalmasság, jó stresszkezelés, magabiztosság
Előny:
  • Kulcs Soft rendszer ismerete

Ajánlat:

  • Végzettségtől és tapasztalattól függő korrekt bérezés
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős, stabil, fejlődő vállalatnál

Munkavégzés helye:

  • Alsónémedi

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Partnerünk egy folyamatosan növekvő vállalkozás, mely kiemelkedő minőségű, non-food világmárkák forgalmazásával foglalkozik. Bővülés céljából keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Ha rendelkezel legalább 3 év asszisztencia területén szerzett tapasztalattal és a kisujjadban van a pénzügyi adminisztráció, akkor itt a lehetőség számodra! Budapesti 10. Kerületi elektromos autók bérbeadásával, illetve kapcsolódó szolgáltatások értékesítésével foglalkozó Partnercégünk pénzügyi adminisztrációs csapatába keresünk határozott és tapasztalt munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Megbízónk 2002-ben alapított, magyar tulajdonú mérnöki vállalkozás, ami jelenleg 80 munkatárssal dolgozik. Küldetésük a fejlett mérnöki szimulációs technológiák és szoftverek népszerűsítése. Az automatizált gépek tervezése és építése során szerzett tapasztalatuk és szakértelmük számos autóipari beszállító, és multinacionális vállalat számára jelent költséghatékony, egyénre szabott megoldásokat. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

A hirdetés lejár 9 nap múlva