NEMZETKÖZI SZÁLLÍTMÁNYOZÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk 30 éve működő 100%-ban magyar tulajdonú nemzetközi szállítmányozási vállalat.

Szolgáltatásaik az egész világra kiterjednek.

Főbb tevékenységi köreik: tengerentúli full konténer, gyűjtő export-import, légi és közúti szállítmányozás. Ezen kívül túlméretes/túlsúlyos küldemények, veszélyes áru, ISO tank, hűtő konténer, kínai vasúti full és gyűjtő szállítmányok kezelése.

Bővülés miatt keresünk most hozzájuk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Nemzetközi Szállítmányozó
Feladatok:
  • Tengeri szállítmányozási fuvarok bonyolítása,
  • Megbízókkal, alvállalkozókkal és külföldi szállítmányozókkal való kapcsolattartás,
  • Ajánlatok készítése és kiadása,
  • Statisztikák készítése.
Elvárások:
  • Logisztikai, vagy szállítmányozási területen szerzett középfokú végzettség,
  • Minimum 1 év nemzetközi tengeri szállítmányozásban szerzett tapasztalat,
  • Erős, középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Word, Excel),
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • Csapatmunkában való hatékony közreműködés.
Előny:
  • Hajósügynöki gyakorlat.
Juttatások:
  • Bónusz (félévente),
  • Cafeteria,
  • Szakmai képzések,
  • Heti 1 nap Home Office,
  • Önálló, kreatív munkavégzés,
  • Sikeres, növekvő cég,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Kiváló munkakörülmények,
  • Versenyképes fizetés megegyezés szerint.
Munkavégzés helye: X. kerület, Kőbánya felső vasútállomás közelében

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, heti 40 óra

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gomba kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetője lehessen! Partnerünk skandináv központú globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, mely közúti/légi/vízi szállítmányozásban is érdekelt. Most lengyel közúti fuvarszervező csapatuk megerősítése végett keresnek nemzetközi közúti fuvarszervezési tapasztalattal rendelkező senior kollégát, aki szívesen törne csoportvezetői babérokra, és ismeri a kelet-közép-európai szállítmányozási piacot. Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba keresünk új kollégát

A hirdetés lejár 27 nap múlva

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező de mégis családias hangulatú csapat tagja lenni? Szereted, ha a munkatársaiddal élvezet a munka és barátias a viszony? Akkor ez a TE lehetőséged. Megbízónk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, bővülés miatt keresünk fiatalos csapatukba új munkatársat az alábbi munkakörbe: Téged keresünk, ha jól éreznéd magad egy nagy forgalmú, de viszonylag kis létszámmal működő családias hangulatú cégnél, ahol a teljes folyamatban is részt vehetsz!

A hirdetés lejár 21 nap múlva