ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ismered az építési projekt folyamatokat? Tisztában vagy a technikai oldallal is? Olyan személy vagy, aki szakmájában legtöbbször előrelátóan tervez és gondolkodik?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ezt a pozíciót NEKED találták ki!

Partnerünk 1993 óta van jelen a piacon. Építőipari fővállalkozóként céljuk az építési projektek megvalósítása. A magyar tulajdonú cég az elmúlt években számos lakóépület kivitelezését végezte. Precizitásban, pontosságban és minőségben kiemelkedőek.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új kollégát:

Feladataid az alábbiak lennének:

  • Te dolgozod fel a megvalósításra kerülő projektek műszaki tartalmát, kiértékeled a projekteket, valamint versenyezteted az egyes projektelemeket.
  • Szakmailag irányítod és koordinálod az építési munkákat.
  • Folyamatos dokumentációt készítesz a projektekről, valamint te készíted el az átadási dokumentumokat is.
  • Te készíted el a megrendelői és alvállalkozói elszámolásokat, kimutatásokat.
  • Tartod a kapcsolatot a megrendelővel, tervezővel, beszállítókkal, műszaki ellenőrrel.
  • Előkészíted az alvállalkozói, beszállítói szerződéseket és megrendeléseket, valamint azok teljesítésében ellenőrzésében és minősítésében is közreműködsz.
  • Részt veszel a koordinációs értekezletek lebonyolításában.
  • Megjelensz a megrendelői egyeztetéseken, tárgyalásokon.
  • Részt veszel a munkák átadás-átvételében a határidők pontos betartásával.

Amit a partner vár el tőled a pozíció betöltéséhez:

  • Legyen legalább 3 év releváns tapasztalatod, mint építésvezető.
  • Rendelkezz felsőfokú, szakirányú végzettséggel. (mint építőmérnök vagy építészmérnök)
  • Rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal.
  • Egy önálló, eredmény orientált, határozott fellépésű személy legyél, akinek remek kommunikációs képességei vannak és nagy teherbírással rendelkezik.

Előny ha ilyennel is rendelkezel:

  • AutoCAD program ismeret
  • FMV (MVI típusú) jogosultság

Amit partnerünktől kapsz a munkádért cserébe:

  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Céges laptop mobiltelefon (kérésre)
  • Home office lehetőség
  • Utazási támogatás

Munkavégzés helye: Főként Budapest és környéke (projektektől függően)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szeretne részt venni a költségvetés meghatározásában? Szeretne Ön lenni az, aki a műszaki tartalmat előkészíti a több milliárdos projektek esetében? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Ügyfelünk közel 6 évvel ezelőtt alakult 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Tevékenységeik között megtalálhatóak: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szívesen dolgoznál változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeled el jövődet, ahol szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség biztosított? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Ügyfelünk 15 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Szívesen részt vennél Magyarország vezető statikai programrendszerének fejlesztésében? Amennyiben építőipari területen szerzett szaktudásoddal szívesen támogatnád mérnöki szoftverfejlesztéssel foglalkozó ügyfelünket, jelentkezz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva