SAP PROJECT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos Home office

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Többéves tapasztalattal rendelkezik nemzetközi SAP projektekben? Szívesen adna valami maradandót a jövő elektromos autóinak? Szeretne hozzájárulni a fenntartható mobilitás megvalósításához?

Akkor ez az Ön lehetősége!

Partnerünk a világ egyik legnagyobb járműipari gyártóvállalata, amely napról napra a fejlődésre törekszik. IT szakértői csapatuk bővítése végett keresnek kollégát a céget érintő S/4 HANA migrációs projektek megvalósítására.

Amennyiben szívesen dolgozna egy fejlődésre törekvő, nyitott szemléletű vállalatnál, jelentkezzen partnerünk bővülő csapatába a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Belsős, nemzetközi projektcsapatok vezetése a S/4 HANA migráció jegyében,
  • A projektek feladat-, ütem-, erőforrás- és pénzügyi terveinek elkészítése, jóváhagyatása, folyamatos karbantartása,
  • A feladatok végrehajtásának megszervezése és irányítása, erőforrások összehangolása,
  • A projektek státuszainak folyamatos követése, státuszok és döntéselőkészítő anyagok készítése a menedzsment felé,
  • Együttműködés társosztályokkal illetve vezetőkkel, stakeholder management,
  • A projekt adminisztrációjának és szakmai dokumentáltságának biztosítása,
  • Belső és külső projektkockázatok, függőségek feltárása, menedzselése, megoldási javaslatok kidolgozása,
  • Aktív részvétel a projektmenedzsment osztályhoz kapcsolódó folyamatok fejlesztésében.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi informatikai/műszaki/gazdasági végzettség,
  • Legalább 3 év Projektmenedzseri tapasztalat nemzetközi SAP projektekben,
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (külföldi kollégákkal való napi kapcsolattartáshoz),
  • Önálló munkavégzés, eredményorientáltság, komplex gondolkodásmód,
  • Proaktivitás, rugalmasság, csapatmunka.

Előnyök:

  • SAP migrációs projektekben szerzett tapasztalat,
  • SAP FI/CO modulok használatában szerzett tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés és kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag,
  • Stabil céges háttér, hosszú távú karrierlehetőség,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel - alkalmanként külföldre utazási lehetőség,
  • Szakmai továbbképzések, nyelvi tréningek,
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítva vannak (mobiltelefon és laptop).
  • Home office lehetőség és rugalmas munkarend.

Munkavégzés helye: A cégnek Budapesten és Egerben van központja, de mivel a munkakör 95%-ban home office-ból végezhető, így országosan fogadunk jelentkezéseket.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig rugalmas munkarendben. A törzsidő 9:00-15:00-ig tart, ezen felül a kollégák maguknak osztják be munkaidejüket.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Megbízónk a szellemi tulajdon védelméért jött létre 1896-ban. Ide tartoznak a találmányok, az irodalmi és művészeti alkotások, valamint a kereskedelemben alkalmazott megjelölések, nevek, képek és formák. A kormányzati főhivatal védelmükért jött létre 1896-ban.

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Szívesen vennél részt izgalmas nemzetközi projektekben, melyek során neves multicégek számára fejleszthetsz? Szívesen dolgoznál egy kisebb, de annál összeszokottabb csapat tagjaként egy olyan cégnél, ahol valódi szakmai munka folyik? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, pályázd meg ezt a pozíciót! Partnerünk 10 éves múlttal rendelkező, 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, akik SAP vállalatirányítási rendszerrel kapcsolatos bevezetési tanácsadással, valamint egyedi megoldások implementálásával foglalkoznak. Csapatukba bővítés végett keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 42 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Partnerünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. Dinamikusan fejlődő csapatuk számára az eddig meglévő budapesti és győri irodájuk mellett már Szegeden, Pécsett, Debrecenben és Szombathelyen is nyitnak újabb telephelyeket. SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U projektekben tevékenykedik, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken. Folyamatosan bővülő csapatuk erősítésére keresnek most kollégát IGÉNY ESETÉN 100% REMOTE MUNKAVÉGZÉSSEL az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva