DATA ENGINEER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szívesen adna valami maradandót a jövő elektromos autóinak? Szeretne hozzájárulni a fenntartható mobilitás megvalósításához?

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb járműipari vállalata, amely napról napra a fejlődésre törekszik.

Magyarországi gyáregységüket az 1990-es évek során alapították, napjainkban közel 1600 fővel üzemelnek.

Az alkatrészek gyártásán túl termékfejlesztéssel is foglalkoznak, ami magában foglal minden olyan tevékenységet, ami a tervezéstől a piaci bevezetésig terjed.

Amennyiben szívesen dolgozna egy fejlődésre törekvő, nyitott szemléletű vállalatnál, jelentkezzen partnerünk bővülő csapatába a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Az adatkommunikáció technikai megvalósítása,
  • Adatgenerálási infrastruktúrák és adatfolyamok kiépítése, beállítása,
  • Adatbázisok fejlesztése, implementációja, tesztelése és támogatása,
  • Megfelelő adatminőség biztosítása,
  • Strukturált és strukturálatlan adatok kinyerése, kiértékelése, analízis kész állapotba konvertálása,
  • A machine learning modell frissítése, felülvizsgálata, adaptálása,
  • Szoros együttműködés az adattudósokkal, adatépítészekkel, machine learning specialistákkal.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • 3-5 év munkatapasztalat, mint data engineer,
  • Adatbáziskezelési készség (például SQL, noSQL, Hadoop, Kafka),
  • Tapasztalat nagy frekvenciájú adatbázisok, idősorozat adatbázisok kezelésében,
  • Felhő alapú megoldások ismerete (AWS, MS Azure, Google Cloud),
  • Kiváló angol nyelvű kommunikáció szóban és írásban egyaránt,
  • Motivált, nyitott személyiség, rugalmasság és kreativitás, csoportos munkavégzésre való fogékonyság.

A kiválasztási folyamatban előnyt jelenthet, de nem feltétel:

  • Mesterképzésben szerzett végzettség,
  • Informatikai vagy mérnöki területen szerzett diploma.

Juttatások:

  • Stabil céges háttér, hosszú távú karrierlehetőség,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel,
  • Szakmai továbbképzések, nyelvi tréningek,
  • Versenyképes fizetés, teljesítményalapú bónusz,
  • Cafetéria számtalan választható opcióval,
  • Munkavégzéshez szükséges mobiltelefon és laptop,
  • Home office lehetőség,
  • Iskolakezdési támogatás.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig, 6:00-20:00 óra között rugalmasan alakítható, heti 3 nap Home office lehetőséggel.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!