B2B BACK OFFICE MUNKATÁRS – E-COMMERCE

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: SSC, Üzleti támogatás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Folyamatosan fejlődő partnercégünk több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel, kezdetben Németország, majd Nyugat-Európa, végül a 2017-es évtől egész Európa területén. 2022-es céljukul nagykereskedelmi kapcsolataik fejlesztését tűzték ki. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Otto, Real, Cdiscount, Manomano, Emag, Bol, CDON), illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre.

Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése.

Jelenleg bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Szoros együttműködés a B2B Managerekkel,
  • Külsős partnerekkel való kapcsolattartás, számukra segítségnyújtás,
  • Rendelések kezelése, árajánlatok készítése,
  • Ügyféligények, problémák kezelése,
  • Adatkezelés.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Legalább 1 év tapasztalat ügyfélkapcsolattartóként,
  • Angol nyelv stabil kommunikációképes ismerete (külföldi vevőkkel történő napi kapcsolattartáshoz),
  • Vevőközpontú szemléletmód,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
Előnyök:
  • Kereskedelemben/ értékesítésben szerzett tapasztalat (1-3 év),
  • Bármely (európai) idegen nyelv ismerete,
  • Továbbképzési hajlandóság.

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés,
  • Cafeteria és Medicover egészségbiztosítás (próbaidő után),
  • Teljes bejelentés,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet,
  • Rugalmas munkaidő, betanulás után Homeoffice-ban történő munkavégzési lehetőség.
Munkaidő: Hétfőtől-péntekig: 8 óra kötetlen munkarendben

Munkavégzés helye: Budapest, VI.kerület belváros

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol nyelvű önéletrajzát, (rajta feltüntetve a bérigényét) a JELENTKEZÉS gombra kattintva!