VILLAMOSMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy magyar tulajdonú vállalat, mely zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú, búzaalapú termékek világszínvonalú, környezetbarát technológiával történő gyártásával. Amennyiben szeretnél egy innovatív, sikeres csapat tagja lenni és a cég kiemelkedő értékeit képviselni, ne habozz, JELENTKEZZ!

Most erősáramú szakterületre, 12 fős szakértő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Milyen feladatokban számítanak Rád?

  • Köf (középfeszültség), kif (kisfeszültség) és MCC (középfeszültségű motorvezérlő) rendszerhez kapcsolódó, hibaelhárítás és megelőző karbantartási feladatok kialakítása, végrehajtása és fejlesztése
  • Villámvédelem, érintésvédelem, biztonságtechnika felülvizsgálata
  • Villamos hálózatok kimérése és a mérések dokumentálása, villamos munkálatok ellenőrzése
  • Beszerzések műszaki támogatása és kereskedelmi tárgyalások mérnöki támogatása
  • Ajánlati kiírások készítése, kiértékelésben való részvétel
  • Üzemzavar elhárításban való közreműködés, hibafeltárás és javítás
  • Villamos szakmunkások, villanyszerelők szakmai támogatása
  • Fejlesztések beüzemelésének támogatása és jogszabályi követelményeknek való megfelelőség biztosítása
  • Külső, szerződéses és alvállalkozói villamosmérnökökkel való szakmai kapcsolattartás
  • Aktív közreműködés a szakterületét érintő fejlesztési, átalakítási feladatok megvalósításában
Ez a TE pozíciód, amennyiben:

  • Minimum 1-3 éves, ipari környezetben szerzett villamosmérnöki tapasztalattal rendelkezel (ezen belül valamennyi tapasztalattal erősáram terén)
  • Felsőfokú szakirányú végzettséged van, mint villamosmérnök
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • Önálló, felelős munkavégzés, rendszerszemlélet jellemez
  • Kiváló szervező, problémamegoldó és kommunikációs képességgel bírsz
Előnyt jelent:

  • Több, mint 3 év erősáramú tapasztalat
  • A villamosmérnök végzettségen felül egyéb szakmai jogosultságok
Amit a cég kínál Számodra és amiért érdemes jelentkezned:

  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér és kiemelkedő juttatási csomag
  • 13. havi fizetés, cafeteria (SZÉP kártya)
  • Egészségbiztosítás (ingyenes magán egészségügyi ellátás), törzsgárda jutalom, illetve számos egyéb juttatás
  • Egyedi megbeszélés alapján Home Office lehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Minőségi munkaruházat a terepi munkavégzéshez
Munkavégzés helye: Visonta (Heves megye)

Munkaidő: 08:00-16:30

Várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk, a mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó több, mint 70 országban jelen lévő piacvezető vállalatcsoport hazai tagjaként elektronikus, távközlési és rádiófrekvenciás mérőműszerek szervizelésével (javítás, kalibrálás) foglalkozik. Bővülő csapatuk mérnöki tapasztalattal rendelkező tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Villamos szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza? Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja? Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik? Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat a következő pozícióba

A hirdetés lejár 29 nap múlva