PÁLYAKEZDŐ HR ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakembereket, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már közel 60 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. Pályakezdő, HR terület iránt érdeklődő jelentkezők pályázatát várjuk a következő pozícióra:

Amit Tőled elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai vagy egyetemi) – nem várjuk el a HR szakirányt, de előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás – szóban és írásban egyaránt, hiszen nemzetközi partnereinkkel angolul kell majd tartanod a kapcsolatot
  • Érdeklődés a toborzás iránt
  • Jó kommunikációs készség – telefonon kell felkeresned a jelölteket, ezért a magabiztos kommunikáció és a kapcsolatteremtő készség elengedhetetlen ebben a munkakörben
  • Folyamatos tanulás, fejlődés iránti elhivatottság
  • Heti 40 óra teljesítése
Előnyt jelent:
  • Ha szereztél már tapasztalatot a toborzás-kiválasztás területén

Feladatok:
  • Hírlevelek küldése, online hirdetések és Facebook kampányok felügyelete a legkülönbözőbb pozíciók kapcsán
  • Telefonos előszűrések toborzási projektek kapcsán
  • Megfelelő jelöltek felkutatása különböző álláskereső portálokon, adatbázisokban
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Recruiter alapfeladatok elsajátítása
  • Senior kolléga munkájának támogatása, a projektek részfeladatainak elvégzése

Profi recruiterként a feladatköröd a következőkkel bővül majd:
  • Projektek során betöltendő pozíciók részleteinek megismerése és megértése
  • Több projekt egyidejű menedzselése önállóan
  • Telefonos és személyes interjúk szervezése és megtartása; ezekről összefoglalók, riportok megírása
  • Jelölt bemutatók megszervezésében való közreműködés, ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Bemutatók utáni események nyomon követése adott projekt lezárulásáig

Juttatások:
  • Fix alapbér + havi bónusz (teljesítményed alapján)
  • Havi cafeteria keret
  • Ha Budapest vonzáskörzetéből jársz be, távolsági bérleted árát fedezzük

Egyéb információk:

Amit mi biztosítunk a számodra:
  • Komoly szakmai háttértámogatás
  • Változatos toborzási projektek, általunk megismerheted a teljes magyar munkaerőpiacot
  • Segítőkész, kedves kollégák – összetartó csapat!
  • Születésnapok, évfordulók megünneplése
  • Személyes és csoportos jutalmak, csapatépítők
  • A próbaidő letelte után home office lehetősége megegyezés szerint

Mi történik majd a kiválasztás során?

Felhívunk, telefonos interjút készítünk veled. Ha ott megfeleltél, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. A személyes találkozón néhány gyors teszt megoldása után felteszünk neked még pár kérdést veled kapcsolatban. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is, ha nem téged választottunk valamiért.

Kukkants be irodánk életébe, ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk! www.instagram.com/beckandpartners

Ha felkeltettük érdeklődésedet, a jelentkezés gombra kattintva add be hozzánk szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakembereket, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már több mint 60 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. HR területe iránt érdeklődő, lelkes, kihívásokra vágyó érdeklődők jelentkezését várjuk a következő pozícióra:

A hirdetés lejár 9 nap múlva

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakemberek, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már több mint 50 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse.Meglévő csapatunk bővítése céljából keresünk új kollégát a következő pozícióra:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
HR, Munkaügy | Pest megye

Érdekel a HR és a toborzás világa? Szeretnél HR pályádnak jó alapot adni? Kipróbálnád magad egy autóipari nagyvállalatnál ezen a területen? Ha szenvedélyed a kommunikáció, könnyen építesz kapcsolatokat, szeretsz beszélni, másokon segíteni, csatlakozz ügyfelünk HR csapatába az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva