KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok írásban

Partnerünk, egy nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely a cégcsoport 16 magyarországi cége részére végzi a könyvviteli és egyéb pénzügyi szolgáltatásokat.

Bővülő budapesti irodájukba keresünk számukra
teljes munkaidőre és határozatlan idejű munkaszerződéssel

KÖNYVELŐ
munkatársat.

Főbb feladatok:

  • A cégcsoport meghatározott magyar cégeinek teljes körű könyvelése – operatív könyvelési feladatok ellátása (bejövő, kimenő számlák, bank, pénztár, vegyes)
  • Bejövő számlák iktatása, jóváhagyási folyamat végigkövetése, kontírozása
  • Utalási lista összeállítása, banki tételek egyeztetése
  • Főkönyvi és analitikus egyeztetések
  • Adóbevallások, statisztikák és ad hoc kimutatások készítése
  • Részvétel a havi zárási folyamatokban
  • Cégcsoporton belüli tranzakciók könyvelésének egyeztetése
  • Részvétel a könyvvizsgálat előkészítésében

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmány
  • 2-3 év könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás írásban
  • MS Office programok, főként Excel program ismerete
  • Pontosság, precíz és felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Kulcs-Soft program ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Végzettségnek és tapasztalatnak megfelelő versenyképes fizetés
  • Multinacionális környezet, mégis családias a légkör
  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil háttér, az új csapattag folyamatos szakmai fejlődésének támogatása
  • Változatos feladatok, lehetőség az eltérő profilú és eltérő méretű cégek működésének megismerésére

Munkavégzés helye:

  • Újpest, IV. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk, egy nemzetközi, laboratóriumi és élelmiszer analitikai szolgáltatásokat nyújtó cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely a cégcsoport 17 magyarországi cége részére végzi a könyvviteli és egyéb pénzügyi szolgáltatásokat. Bővülő Budapest, 4. kerületi irodájukba keresünk számukra teljes munkaidőre és határozatlan idejű munkaszerződéssel új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Partnerünk egy stabil, családias hangulatú könyvelőiroda. Ügyfélszámuk növekedése miatt új munkatársat keresnek teljes idős munkavégzésre, akár azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Partnerünk egy nemzetközi társaság, amely ügyfelei számára testreszabott disztribúciós és ellátásilánc-megoldásokat fejleszt és biztosít. Jelenleg budapesti, növekvő pénzügyi csapatukba keresünk akár pályakezdő kollégákat is a következő pozícióba

A hirdetés lejár 6 nap múlva