ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA PRESENT GROUP

ASSZISZTENS

munkatársat keres.

A pozícióhoz tartozó feladatok:
  • Meetingek szervezése a vezetőség és a külső partnerek számára
  • Irodai szükségletek felmérése, biztosítása
  • Tárgyaló előkészítése megbeszélésekre, rendben tartása
  • Az üzem víz-, kávé-, snack automata berendezéseinek ellenőrzése, hibaelhárítás intézése
  • Szerződések, pályázati anyagok, egyéb dokumentumok előkészítése, nyilvántartása
  • Rendezvények szervezésében való részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés külső és belső partnerekkel
Amit Megbízónk elvár:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erős adminisztrációs és kommunikációs képességek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Nagyfokú precizitás és önállóság (betanulást követően)
  • Gyors és pontos munkavégzés
Előnynek minősül:
  • 10 ujjas gépírás
  • Azonnali munkakezdés
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Teljes vagy részmunkaidős lehetőség
Munkavégzés helye:
  • 6300 Kalocsa, Róna utca 3.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, bruttó fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk egy digitális üzleti modell szerint működő, folyamatosan növekvő magyarországi kereskedelmi bank, mely az utóbbi években kiemelkedő eredményeket ért el. Szeretne szakmailag fejlődni és közvetlenül az elnök-vezérigazgató beosztásában dolgozni egy folyamatosan bővülő vállalatnál? OLVASSON TOVÁBB! Partnerünk jelenleg egy most nyíló, új pozícióba keres munkatársat, ahol fontos a magabiztos hozzáállás, valamint a jó érvényesítő képesség. Kiváló szakmai lehetőséget biztosítanak az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Rugalmas munkaidőben végezhető részmunkaidős állást keres, mely nagyrészt home office-ból is betölthető? Szereti a szervezéssel járó, változatos feladatokat? Szívesen dolgozna akár egyéni vállalkozóként? Akkor ez az Ön lehetősége! Partnerünk cége Magyarország három, illetve Szlovákia két régióját érintő komplex hazai és EU-s fejlesztési programok, különféle energetikát, megújuló energiát, turisztikát, sportot és szabadidőt, kreatívipart, e-mobilitást érintő projektek megvalósítására létrejött start-up vállalkozás. Profi vállalkozásuk elindításához, szakmai csapatuk felépítéséhez keresnek most kollégát az Ügyvezető támogatására. Csatlakozzon hozzájuk az alábbi pozícióban:

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Fejér megye

Tetszenek a tömörfa bútorok? Szereted az új fa bútorok illatát? Akarsz változatos projekteken dolgozni, miközben szakmai fejlődésed is garantált? Szeretnél egy összetartó, profi csapat része lenni? Akkor csatlakozz csapatukhoz és alkoss velük igazi tömörfa bútorokat! Ügyfelünk egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő cég, exkluzív tölgyfabútorok gyártásával foglalkoznak. A vállalat az elmúlt 30 évben kis családi vállalkozásból a magyar tömörfa bútorgyártás egyik legmeghatározóbb szereplőjévé nőtte ki magát. Munkatársaik, nagy szaktudással és innovatív szemlélettel a magas szintű vevői igények teljeskörű kiszolgálásán dolgoznak. Küldetésük magas minőségű tömörfa bútorok gyártása. " Különlegesek és rendkívüliek, mert maradandó értéket alkotnak, ami gyönyörködtet és túlmutat egy emberöltőn ". Profi szakmai csapatuk és vezetőjük támogatásához keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba: PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 28 nap múlva