MARKETING MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Ügyfelünk 15 éve nyereségesen működő, Magyarországon abszolút piacvezető, nemzetközi viszonylatban top szinten helyet foglaló magyar tulajdonú vállalat. Széles körű, komplex marketing tevékenységet végeznek.

Folyamatos fejlődésüknek köszönhetően bővülő csapatukba keresünk motivált munkatársat

munkakörbe.

Fontos, hogy hosszú távra tervezz,  hiszen a csapatmunkában rejlik az erő, a csapat pedig úgy a legerősebb, ha stabil tagokból áll.

Feladataid lesznek:

  • Social média és web felületek menedzselése
  • Tartalomgyártás grafikus, videós támogatással
  • Szövegírás
  • Marketing kampányok (preferáltan Social, E-mail) kidolgozása, végrehajtása
  • Részvétel rendezvények és egyéb céges események szervezésében
  • Termék információs katalógusok, termék arculattervezésben aktív részvétel
  • Szoros együttműködés kapcsolódó divíziókkal

Fontos nekünk:

  • Lezárt, szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret, preferáltan írásban
  • Proaktív, önálló, sikeres és hatékony munkavégzés
  • Önálló ötletek, gondolatok, melyeket hajlandó megosztani, egyetértés esetén megvalósítani

Amit kínálunk:

  • Stabilitást, kiszámíthatóságot
  • Kiváló, összetartó csapatot
  • Vonzó juttatási csomagot
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezetet
  • Kihívásokkal teli, összetett munkakört, tekintettel a marketing tevékenység sokrétűségére
  • Folyamatos fejlődést, megújulást, alkotás lehetőségét
Munkavégzés helye:
  • Budapest, dél-pesti régió, BKV-val 20 percre a Boráros térről.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kérjük, hogy frissített önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül.