SENIOR BUYER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

A világ második legnagyobb építőanyagipari vállalatának SSC-je, 89 ezer embert foglalkoztat 31 országban.

Most új kollégát keresnek a következő pozícióba:

Feladatok:

  • A lehetőségek elemzése, megértése és meghatározása a hozzárendelt kategóriák folyamatos összevonása, optimalizálása és fejlesztése, a megtakarítások maximalizálása érdekében,
  • Beszerzési stratégiák kidolgozásának és megvalósításának aktív irányítása,
  • Meghatározott beszerzési stratégiák és szerződések betartása,
  • Közvetlen anyagok ellátási láncának koordinálása és a pályáztatás (közép-hosszú távú) a legalacsonyabb TCO elérése érdekében,
  • A belső ügyfeleknek nyújtott beszerzési szolgáltatások folyamatos fejlesztése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdasági vagy műszaki végzettség,
  • Társalgási szintű, folyékony angol nyelvtudás - írásban / szóban,
  • Legalább 5 év beszerzési vagy kategóriamenedzsment tapasztalat,
  • Magas szintű tárgyalási és elemzési készség,
  • Stratégiai beszerzési tapasztalat,
  • A beszerzéstől a kifizetésig tartó folyamat mélyreható ismerete.

Előny:

  • MS Office, e-aukció, e-tendering, SAP, SRM, ARIBA ismerete.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Hosszútávú munkalehetőség egy megbízható, stabil hátterű vállalatnál,
  • Kimagasló cafeteria csomag,
  • Éves bónusz,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Modern irodai környezet

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, törzsidő: 8-17, ezen belül a Vezetőséggel egyeztetve rugalmasan alakítható.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (a Forgách utca metrómegálló közelében).

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Baranya megye

Szívesen kipróbálnád magad egy lendületes munkaterületen, és szeretnéd használni napi szinten az angol nyelvismeretedet? Esetleg, mindig is érdekelt az agrár-, vagy az élelmiszeripar? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk egy agráripari vállalatcsoport részeként élelmiszeripari alapanyagok előállításával foglalkozó vállalat. Most szegedi csapatának keressük legújabb tagját az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk egy nemzetközi cégcsoport magyarországi üzletága, melynek fő tevékenységi köre bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztése, gyártása és értékesítése. Az üzletág elsősorban élelmiszer- és környezetbiztonsági megoldásokkal foglalkozik, kiegészítve azt állategészségügyi és klinikai diagnosztikai alkalmazásokkal. Az üzletág mind harmadik feles partnereket, mind a cégcsoport saját laboratóriumait kiszolgálja termékekkel. Az üzletág nemzetközi központja Budapesten, a IV. kerületben található, a világpiacot kiszolgáló termelési és logisztikai központtal, melyet 2018-ban alapítottak és azóta folyamatosan fejlesztik. A beszerzési csapat bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 17 nap múlva