SAP® TANÁCSADÓ ÉS FEJLESZTŐ

Munkavégzés helye: Baranya megye Csongrád megye Győr-Moson-Sopron megye Hajdú-Bihar megye Pest megye Vas megye Budapest Országos Home office Győr Debrecen Szeged

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk, az adesso orange Kft. többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. Dinamikusan fejlődő csapatuk számára az eddig meglévő budapesti és győri irodájuk mellett már Szegeden, Pécsett, Debrecenben és Szombathelyen is nyitnak újabb telephelyeket.

SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U projektekben tevékenyek, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken.

Folyamatosan bővülő csapatuk erősítésére keresnek most kollégát IGÉNY ESETÉN 100% REMOTE MUNKAVÉGZÉSSEL az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevőink támogatása SAP® szoftvermegoldások kivitelezésében és karbantartásában,
  • Legfejlettebb SAP® technológiák alkalmazása a munkád során,
  • Vevői tanácsadási feladatok ellátása, közös megoldások felkutatása,
  • „Hands-on“ munka, de koordinálási és irányítási szerepkör is vár rád, melybe beletartozik a szakmai felelősségvállalás a csoport sikerességéért,
  • Projektrésztvevőkkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (matematika, természettudomány, informatikai szakon),
  • Min. 3 év SAP® tanácsadó fejlesztő munkatapasztalat
  • Többéves gyakorlati tapasztalat szoftverfejlesztésben és koncepcióalkotásban
  • Az SAP® ABAP/ABAP OO programozási nyelveken túl az alábbi felsorolt fogalmak közül minimum egyet ismersz és tudod is használni a gyakorlatban:
    - SAP® ECC
    - SAP® IS-U
    - SAP® CRM
    - SAP® HANA
    - SAP® BTP
  • Folyékony angol nyelvtudás, a német nyelv ismerete előnyt jelent,
  • Nyitottság a klasszikus ABAP ismereteken túl az SAP® legújabb technológiájának elsajátítására,
  • Utazási hajlandóság,
  • Önálló munkavégzés,
  • Felelősségtudatos magatartás.

Juttatások:

  • 15 féle béren kívüli juttatás (pl. profi tréningek/képzések, innovációs verseny, mentori rendszer, csúcstechnológiás hardverek, Feelgood Manager a munkahelyi jóllét érdekében),
  • Külföldi üzleti utak,
  • Hazai és nemzetközi projektek,
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek,
  • Változatos munkakörnyezet,
  • Egy feltörekvő vállalat dinamikus, motivált csapatában dolgozhatsz,
  • Karrierépítési lehetőségek,
  • 100% Home Office lehetőség.
Munkarend: Törzsidő 9:00-15:00-ig, ezen felül a munkaidő a Vezetőséggel való egyeztetés alapján rugalmasan alakítható.

Munkavégzés helye:
  • A pozíció 100% home office-ból, teljesen remotely is betölthető, így országosan fogadunk jelentkezéseket. (A cég budapesti /győri/pécsi/szombathelyi/debreceni/szegedi irodákkal rendelkezik.)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérlek küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Megbízónk a szellemi tulajdon védelméért jött létre 1896-ban. Ide tartoznak a találmányok, az irodalmi és művészeti alkotások, valamint a kereskedelemben alkalmazott megjelölések, nevek, képek és formák. A kormányzati főhivatal védelmükért jött létre 1896-ban.

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Partnerünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen.Dinamikusan fejlődő csapatuk számára az eddig meglévő budapesti és győri irodájuk mellett már Szegeden, Pécsett, Debrecenben és Szombathelyen is nyitnak újabb telephelyeket. SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U projektekben tevékenyek, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken. Folyamatosan bővülő csapatuk erősítésére keresnek most kollégát akár azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 13 nap múlva