LINUX/UNIX RENDSZERMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Home office

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk 30 éve a magyarországi ICT piac stabil szereplője. Céljuk, hogy segítsék ügyfeleiket abban, hogy egy jól kialakított, megbízható informatikai háttér rendelkezésre állásával a saját üzleti feladataikra fókuszálhassanak.

Most számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Linux rendszerek és a hozzá tartozó alkalmazások rendszerszintű tervezése, implementálása, üzemeltetése, frissítése, hibák felderítése és elhárítása, ITIL folyamataink szerint
  • Architekt csoport támogatása ügyféligények felmérésében, ajánlatok tervezésében
  • Üzemeltetési dokumentációk írása és napra készen tartása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Minimum középfokú végzettség
  • LAMP, Docker, Kubernetes tapasztalatok
  • Konfigurációs menedzsment tapasztalat (Ansible)
  • Szkript írás készség valamely ismert szkript nyelvben (bash, python)
  • SLES és Ubuntu disztribúciók ismerete
  • Többéves releváns munkatapasztalat
  • Ügyfélbarát hozzáállás
  • Pontosság és precizitás
  • Önálló munkavégzés
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Szakirányú felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű szakirányú munkatapasztalat
  • Linux üzemeltetési tapasztalat több céget kiszolgáló környezetben
  • Erős Linux hálózati ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség és probléma megoldó képesség
Amit Partnerünk kínál:
  • Összetartó, dinamikus csapat
  • Home Office lehetőség
  • Stabil háttér
  • Igényes munkakörnyezet, korszerű munkaeszközök
  • Változatos munkakör
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Megbízónk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

A hirdetés lejár 20 nap múlva

Megbízónk a SZTNH a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. tv. 83. § (1) bek. alapján pályázatot hirdet a Szabadalmi Főosztály, Villamossági Osztályára az alábbi munkakörre:

A hirdetés lejár 19 nap múlva