ÉRTÉKESÍTŐ/TANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye Heves megye

Munkaterület: Agráripar, Mezőgazdaság

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy piacvezető, folyamatosan fejlődő vállalkozás, amely már több mint 20 éve talajjavítással foglalkozik. Termékeik és alkalmazott technológiáik a jelenleg elérhető legújabb eszközökkel javítják a talajok állapotát, hozzájárulva az egészségünk megőrzéséhez. A cég folyamatos kutatás-fejlesztést végez a talajjal kapcsolatban, hogy továbbra is piacvezetőként működhessen.

Csatlakozz a sikeres vállalathoz

munkakörben, valósítsd meg a saját céljaidat az ő segítségükkel!
Tanácsadó értékesítőként az alábbi feladataid lesznek:
  • A Megbízónk által forgalmazott legújabb technológiájú talajjavító eljárások értékesítése magyar termelők számára, ennek részeképp: kapcsolatfelvétel, értékesítés, kapcsolatápolás, tárgyalások lebonyolítása, logisztikai egyeztetések és vevő-elégedettség biztosítása
  • A munka része, hogy segítesz kiválasztani a megfelelő típusú talajjavító eljárást az ügyfeleidnek!
Megbízónk juttatási csomagajánlata a számodra:
  • Egyéni teljesítményed utáni jutalékban részesülsz, aminek nincs felső határa
  • Kötetlen, rugalmas munkavégzés
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú, nyugodt munkakörülmények között
  • Szakmai fejlődési lehetőség, céges képzéseken részvétel
A sikeres munkavégzéshez Megbízónk biztosítja az alábbi feltételeket:
  • Termelői kör, stabil piaci pozíció
  • Rendszeres szakmai- és értékesítési képzés
  • Folyamatosan bővülő és megújuló termékek
  • Biztonság, emberközpontúság, összetartó csapat
  • Munkádat megbecsülik - eredményeidet pedig értékelik
Megbízónk elvárásai:
  • Rendelkezz felsőfokú agrár/mezőgazdasági végzettséggel
  • Növénytermesztési szakértelem
  • Értékesítői tapasztalat
Munkavégzés helyei:
  • Győr-Moson-Sopron megye
  • Heves megye

Kattints a Jelentkezés gombra, és küldd el az önéletrajzod most!

Hasonló pozíciók

Agráripar, Mezőgazdaság | Fejér megye

Ügyfelünk stabil háttérrel rendelkező, 30 éve a piacon lévő, kiváló minőségű mezőgazdasági gépek értékesítésével, szervizével, alkatrészellátásával és öntözéstechnikával foglalkozó cég. Bővülő csapatukba keresünk számukra új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva