MŰSZAKI TERMÉKMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk 30 éve, országos értékesítési hálózattal van jelen a magyarországi építőanyag kereskedelmi piacon.
Korszerű építési megoldásokkal, innovatív termékportfólió bővítéssel, magas műszaki tartalmú építőanyagok kínálatával állnak régi és új vásárlóik rendelkezésére.

Az országos értékesítési tevékenység fejlesztéséhez keresünk számukra új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A Partnerünk által forgalmazott magas műszaki tartalmú termékek ismertté tétele a potenciális vásárlók illetve építész tervezők körében
  • A tervezők / beruházók megszólítása műszaki szakmai megközelítéssel
  • Aktív együttműködés a vásárlókkal, beszállító partnerekkel és cégünk érintett kollégáival
  • Az értékesítési folyamat műszaki, szakmai támogatása
  • Marketing szemléletű termékmenedzselés
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek
  • Aktív angol középfokú nyelvtudás
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Releváns szakmai tapasztalat az építőipar területén
Amit Partnerünk kínál:
  • Hosszú távú, stabil munkahely, biztonság
  • Áttekinthető, versenyképes jövedelem csomag
  • Felelősségteljes szakmai munka, nemzetközi kitekintéssel
  • Kulturált, lendületes munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Céges autó, mobil telefon
Munkavégzés helye: Közép-Magyarország, elsősorban Budapest

Jelentkezz fényképes önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk biorezonanciával működő gépek gyártásával foglalkozik, melyeket külföldre értékesít. Céljuk, hogy orvostudományi fejlesztéseikkel az emberek egészségügyi jólétét megteremtsék. Értékesítési feladatok elvégzésére keres az alábbi pozícióba új kollégát:

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Partnerünk már több, mint 25 éve a legmagasabb színvonalon szolgálja ki megrendelőit, legyen szó az általuk forgalmazott termékek minőségéről, vagy a náluk dolgozó kollégák szakértelméről egyaránt. Mostanra Magyarország és Közép-Kelet-Európa egyik piacvezető hajtástechnikai, robottechnikai, gépépítő, illetve tömlő- és szerelvény alkatrészeket forgalmazó nagykereskedelmi vállalatává vált. Amennyiben szeretne csapatuk része lenni, itt a megfelelő alkalom! Dinamikusan fejlődő vállalatuk csapatába keresünk most kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva