MŰSZAKI MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Partnerünk egyedi gépgyártásban tevékenykedő, teszter adapter-előállításban piacvezető, intenzíven fejlődő és bővülő magyar cég. Zalaegerszegi telephelyük összetartó, családias csapatába keresünk motivált, lelkes, szakmailag fejlődni vágyó kollégát hosszú távra az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Egyedi berendezések (teszt adapterek) gyártásának projekt menedzselése
  • Kapcsolattartás multinacionális vevőkkel
  • Árajánlatok készítése
  • Saját fejlesztésű ügyviteli szoftver használata
  • Tervezéshez és gyártáshoz szükséges adatok lekérése és biztosítása
  • Technikai szintű kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Jelentések, kimutatások, utókalkulációk készítése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás tárgyalóképes szinten
  • Önálló munkavégzés
  • Nyitottság az újdonságokra, változásokra
  • Képezhető és önképző attitűd
  • Projekt- csapat koordináció
Amit Partnerünk kínál:
  • Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak
  • Kihívásokkal és lehetősségekkel teli munkakör
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Emelt összegű utazási költségtérítés
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Sporttámogatás
  • Egyéb béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Jelentkezz szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Megbízónk bioanalitikai és diagnosztikai tesztek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat, mely jelenleg 50 országban van jelen. Budapesti székhelyük bővítése miatt keressük csapatuk legújabb tagját az alábbi pozícióba akár azonnali kezdéssel:

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Pest megye

Partnerünk 1997 óta vannak jelen a piacon, mára már Magyarország vezető mobilszerviz szolgáltatója, közel 300 munkatárssal. Partnereik közé tartozik az ország mindhárom nagy mobilszolgáltatója, valamint mobileszköz gyártó világcégekkel dolgoznak együtt és 2020-ban az egyéni ügyfelek felé is nyitottak. Most számára keresünk szakembert országhatáron túli ügyfeleik számára aktív német nyelvtudással a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva