RECRUITER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakemberek, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már több mint 50 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. Meglévő csapatunk bővítése céljából keresünk új kollégát a következő pozícióba:

RECRUITER
Amit elvárunk Tőled:
  • Felsőfokú végzettség (főiskolai vagy egyetemi) - nem várjuk el a HR szakirányt, de előny
  • Legalább másfél év recruiter munkakörben szerzett tapasztalat - recruitereink nem specializálódnak 1-1 területre, toborzási projekteket mindenféle szakterületen és pozíció szinten kell tudniuk menedzselni
  • Magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Nyitottság, határozottság, jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:
  • Munkaerő-közvetítő/kölcsönző cégnél szerzett tapasztalat

Feladatok:
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű koordinálása (ügyfélkapcsolat, sourcing, interjúztatás, jelölt management)
  • Különböző iparágú projektek menedzselése – ha van tapasztaltod mérnök és IT keresésben, kérünk, emeld ki pályázatodban!

Juttatások:
  • A szakmai tapasztalatodhoz passzoló alapbéreden felül a jutalékod mértékét a teljesítményed szabja meg
  • Cafeteria juttatás havonta
  • Ha Budapest vonzáskörzetéből jársz be, távolsági bérleted árát fedezzük

Amit még kínálni tudunk számodra:

  • Rendszeres szakmai képzésekkel támogatjuk a fejlődésed – mert ebben a szakmában nincs olyan, hogy ne lehetne újat tanulni!
  • Üzleti angol nyelvoktatást biztosítunk a kollégáknak - elvárjuk a nyelv ismeretét, de segítünk profi szintre fejleszteni
  • A betanulást követően home office lehetősége
  • Születés és névnapodat, céges évfordulódat sosem felejtjük el megünnepelni, ha pedig felülmúlod saját teljesítményedet időről-időre vásárlási utalványokkal kedveskedünk majd neked
  • Segítőkész, kedves kollégák – összetartó csapat!

Mi történik majd a kiválasztás során?

Felhívunk, telefonos interjút készítünk veled. Ha ott megfeleltél, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. A személyes találkozón néhány gyors teszt megoldása után felteszünk neked még pár kérdést veled kapcsolatban. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is, ha nem téged választottunk valamiért.

Kukkants be irodánk életébe, ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk! www.instagram.com/beckandpartners

Ha felkeltettük érdeklődésedet, a jelentkezés gombra kattintva add be hozzánk szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Győr-Moson-Sopron megye

Partnerünk nemzetközi projekttapasztalattal rendelkező szakembereket kínál különféle ágazatok számára, a 2014-ben létrejött cég Győrben és Budapesten is rendelkezik telephellyel. SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U területeken tevékenyek, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken. HR csapatuk erősítésére keresnek Győrbe munkatársat az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
HR, Munkaügy | Pest megye

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező, multinacionális vállalat csapatának tagja lenni? Érdekel a HR, a toborzás és a kiválasztás? Pest megyei műszaki termékek gyártásával foglalkozó ügyfelünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

HR, Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakemberek, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már több mint 50 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. HR területe iránt érdeklődő, lelkes, kihívásokra vágyó érdeklődők jelentkezését várjuk a következő pozícióra:

A hirdetés lejár 34 nap múlva