HR ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakemberek, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már több mint 50 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse.

HR terület iránt érdeklődő, lelkes, kihívásokra vágyó érdeklődők jelentkezését várjuk a következő pozícióra:

Amit elvárunk Tőled:
  • Felsőfokú végzettség (főiskolai vagy egyetemi) – nem várjuk el a HR szakirányt, de előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás – szóban és írásban egyaránt. Nem a középfokú nyelvvizsga papírjára lesz szükség, hanem arra, hogy valóban képes legyél kommunikálni nemzetközi partnereinkkel
  • 1 éves tapasztalat adminisztrációs területen - az adminisztráció ebben a pozícióban is fontos, így tapasztalatod biztosabb hátteret nyújt majd
  • Érdeklődés a toborzás világa iránt
  • Jó kommunikációs készség – Az ügyfelekkel történő egyeztetés napi szinten a feladataid közé fog tartozni
  • Precizitás

Ezek lesznek a feladataid:
  • Álláshirdető hírlevelek küldése, online hirdetések és Facebook kampányok felügyelete a legkülönbözőbb pozíciók kapcsán
  • Recruiter alapfeladatok elsajátítása: álláshirdetés írása, önéletrajzok szűrése, interjúztatás
  • Az ezekhez tartozó adminisztráció pontos elvégzése
  • Jelölt bemutatók megszervezésében való közreműködés, ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Telefonos előszűrések toborzási projektek kapcsán
  • Gyakornokokkal való együttműködés, feladataik kiosztása

Előnyt jelent:

  • Ha szereztél már tapasztalatot a toborzás-kiválasztás területén

Juttatások:
  • Fix alapbér + havi bónusz (teljesítményed alapján)
  • Havi cafeteria keret
  • Ha Budapest vonzáskörzetéből jársz be, távolsági bérleted árát fedezzük

Amit még ezen felül biztosítunk:
  • Komoly szakmai háttértámogatás
  • Változatos toborzási projektek, általunk megismerheted a teljes magyar munkaerőpiacot
  • Segítőkész, kedves kollégák – összetartó csapat!
  • Születésnapok, évfordulók megünneplése
  • Személyes és csoportos jutalmak, csapatépítők
  • A próbaidő letelte után home office lehetősége megegyezés szerint

Mi történik majd a kiválasztás során?

Felhívunk, telefonos interjút készítünk veled. Ha ott megfeleltél, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. A személyes találkozón néhány gyors teszt megoldása után felteszünk neked még pár kérdést veled kapcsolatban. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is, ha nem téged választottunk valamiért.

Kukkants be irodánk életébe, ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk! www.instagram.com/beckandpartners

Ha felkeltettük érdeklődésedet, a jelentkezés gombra kattintva add be hozzánk szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Győr-Moson-Sopron megye

Partnerünk nemzetközi projekttapasztalattal rendelkező szakembereket kínál különféle ágazatok számára, a 2014-ben létrejött cég Győrben és Budapesten is rendelkezik telephellyel. SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U területeken tevékenyek, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken. HR csapatuk erősítésére keresnek Győrbe munkatársat az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
HR, Munkaügy | Pest megye

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező, multinacionális vállalat csapatának tagja lenni? Érdekel a HR, a toborzás és a kiválasztás? Pest megyei műszaki termékek gyártásával foglalkozó ügyfelünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
HR, Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. magyar munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Ügyfélkörünk is sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel is kapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat. Jelenleg új kollégát keresünk Recruitment Team Leader pozícióba. Ha már eltöltöttél minimum 2 évet toborzás-kiválasztás területén ügynökségnél, és szeretnél feljebb lépni a ranglétrán, lehetőségünk most Neked szól!

A hirdetés lejár 41 nap múlva