MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk több mint 50 évet töltött a szabványos és testreszabott csomagolási megoldások széles skálájának kifejlesztésével a vezető globális gyógyszergyártó cégek számára.
Magántulajdonban lévő, nyereséges és folyamatosan növekvő cégként 110 főt foglalkoztat Magyarországon.

Csapatuk megerősítése miatt keresünk hozzájuk új munkatársat

pozícióba.
Főbb feladatok:
  • Felelős a minőségi munkaterv elkészítéséért és végrehajtásáért és a minőségügyi csapat szakmai irányításáért
  • A vállalat GMP-megfelelőségi tevékenységeinek vezetése
  • ISO 9001 és ISO 15378 tevékenységek menedzselése
  • Rendszeres jelentések a felső vezetésnek a minőségi kérdésekről és a minőségi KPI-ról
  • Az ügyfelek/szállítók proaktív felkeresése, vevői aggályok megoldása a magas szintű ügyfélkapcsolat fenntartása érdekében
  • Az új termékfejlesztési folyamatok megbízhatóságának javítása
  • Termékek, folyamatok és rendszerek, folyamatos ellenőrzése és felülvizsgálata amennyiben van rá lehetőség fejlesztések eszközölése
  • Minőségi dokumentációs rendszerek kezelése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Minőségügyi mérnök végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat minőségügyi vezetői munkakörben gyártó cégnél
  • Angol nyelvtudás erős, kommunikáció képes szinten
  • Az OEM ügyfélspecifikus követelményeinek alapos ismerete
  • Globális vállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • A gyógyszerészeti minőségbiztosítási rendszer ismerete
  • Erőforrások tervezésében szerzett rutin
A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
  • ISO 15378 – „Primary Packaging Materials for Medicinal Products” (Gyógyszerek elsődleges csomagolóanyagai) szabvány ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Bejárástámogatás
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség egy multinacionális cégnél
Egyéb információ:
  • Munkavégzés helye: Tököl
  • Munkaidő: 8.00-16.30
Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, jelentkezzen rá rendszerünkben magyar és angol nyelvű  önéletrajzával!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk autóipar, gyógyászati ipar, fogyasztási cikk ipar által felhasznált dekorációs műanyagok tervezésével és előállításával foglalkozik - több, mint 100 év szakértelemmel a háta mögött. Három kontinens négy országában lévő gyáregységeivel ezen piaci szegmens egyik legfejlettebb vállalataként tartják számon. Minőségügyi csapatukat bővítését tervezik, így JUNIOR ÉS SENIOR pozícióba is várják jelentkezőiket az alábbi munkakör betöltésére:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Nógrád megyei autóipari partnerünk a világ egyik vezető autóipari beszállító cégcsoportjának magyarországi leányvállalata. További fejlődésük, növekedésük, valamint stratégiai céljaik megvalósításához a következő munkakörbe várjuk új munkatársukat:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Pest megyei partnerünk kiváló minőségű elektronikai berendezéseket gyárt az orvostechnika, a telekommunikáció, az autóipar és más ágazatok számára. Jelenlegi csapatunk bővítésére a következő munkakörbe várják a Te jelentkezésedet:

A hirdetés lejár 11 nap múlva