PÉNZÜGYI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk több mint 50 évet töltött a szabványos és testreszabott csomagolási megoldások széles skálájának kifejlesztésével a vezető globális gyógyszergyártó cégek számára.
Magántulajdonban lévő, nyereséges és folyamatosan növekvő cégként 110 főt foglalkoztat Magyarországon.

Csapatuk megerősítése miatt keresünk hozzájuk új munkatársat

pozícióba.
Főbb feladatok:
  • Pénzügyi stratégia megvalósítása, a pénzügyek menedzselése és ellenőrzése
  • Pénzügyi területen a napi operatív feladatok koordinálása, költségvetés kezelése
  • Heti, havi, negyedéves és éves zárások és beszámolók beadása, továbbá mérlegkészítés, értékcsökkenési leírás elkészítése
  • Cash-flow menedzsment és teljeskörű könyvelés ellátása
  • 2 fős pénzügyi csapat szakmai vezetése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel (pl.: külső bérszámfejtőkkel, számlavezető bankok) és a hatóságokkal
  • Pénzügyi osztály munkájának szakmai támogatása, koordinálása és a vezetői riportok elkészítése
Partnerünk elvárásai:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai és vezetői tapasztalat hasonló pozícióban
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő
  • Erős középfokú, kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • A magyar adójog, ezen belül a munkajog naprakész ismerete
  • Magas szintű vezetői készségek, pontosság, rugalmasság és hatékonyság
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Bejárástámogatás
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség egy multinacionális cégnél
Egyéb információ:
  • Munkavégzés helye: Tököl
  • Munkaidő: 8.00-16.30
Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, jelentkezzen rá rendszerünkben magyar és angol nyelvű  önéletrajzával!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Ügyfelünk folyamatosan növekedő, stabil háttérrel rendelkező egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha! Mintavételi pontjaik mára országosan elérhetőek, ahol a legmagasabb minőségű és gyorsaságú szolgáltatást garantálják. A mintákat saját futárjaik szállítják laborba, melyek elemzésére pedig saját laborkapacitással rendelkeznek. Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több ezer tesztet tudnak elvégezni. Folyamatosan bővülő csapatukba kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva