JOGI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, az Oslói Értéktőzsdén jegyzett nemzetközi cégcsoport, a B2Holding ASA magyarországi leányvállalata, a B2Kapital Zrt.

Számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A bírósági úton kívüli követeléskezelést követő behajtási folyamatban történő aktív részvétel, a jogi úton történő igényérvényesítés folyamatának nyomon követése, ennek keretében
  • A bírósági úton érvényesíteni kívánt követelésekkel kapcsolatos ellenőrzési és előkészítési feladatok ellátása
  • Fizetési felszólítások, emlékeztetők előkészítése, kiküldése
  • Fizetési meghagyás kibocsátására, illetve végrehajtás elrendelésére irányuló kérelmek előkészítése
  • A követeléskezelés során keletkező iratok azonosítása, rendszerezése és rögzítése az elektronikus nyilvántartási rendszerünkben
  • Követeléskezeléssel kapcsolatban tett ügyviteli lépések, bekövetkezett események és feladatok, határidők rögzítése elektronikus ügyviteli rendszerünkben,  egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Nyilatkozattételhez szükséges információk összegyűjtése, rendszerezése, rendelkezésre állásának ellenőrzése, szükséges nyilatkozatok határidőben történő előkészítése
  • Kapcsolattartás a behajtandó követelések kötelezettjeivel telefonon és írásban, ügyfelektől érkező megkeresések, kérelmek feldolgozása meghatározott szempontok szerint, alkalmanként és szükség esetén ügyféltárgyalások lebonyolítása személyes ügyfélfogadás során, fizetési ígéretek rögzítése, fizetési kötelezettség-vállalások nyomon követése
  • Adatkeresési, adatellenőrzési feladatok elvégzése, eredményének feldolgozása,
  • Behajtási folyamattal kapcsolatos adminisztráció, iktatás, adatrögzítés, nyilvántartások vezetése
  • Kapcsolattartás közjegyzőkkel, végrehajtókkal, bíróságokkal és az államigazgatás különböző intézményeivel
  • Részvétel panaszok és adatvédelmi incidensek azonosításában, megválaszolásában
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Minimum középfokú végzettség
  • A követelések bírósági úton történő érvényesítésére irányuló eljárások (fizetési meghagyásos és végrehajtási eljárás alapvető szabályainak) ismerete
  • A munkavégzéshez szükséges az MSOffice365 csomagban elérhető szoftverek közül legalább a szövegszerkesztő és a táblázatkezelő alkalmazás, valamint a levelezőprogram magabiztos használata
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Jogi asszisztensi végzettség
  • Pénzügyi, behajtási területen, panaszkezelésben vagy telefonos ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági MNB vizsga megléte
  • Igényérvényesítési eljárások átfogó ismerete
  • Angol nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Nemzetközi háttér, folyamatos képzési lehetőségek
  • Szükség esetén bevezető képzés és felkészítés
  • Versenyképes jövedelem, teljesítmény alapú bónusz
  • Kulturált munkakörnyezet, kellemes munkahelyi légkör egy fiatalos és dinamikus csapatban
  • Valós szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Jog, Közigazgatás | Budapest

Partnerünk, egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig és kereskedelemig terjed. A Társaság portfoliója főleg magyarországi fotovoltaikus naperőművekből áll, de fejleszt akkumulátoros szabályozói központokat és szélerőműveket a Kelet-Európai régióban. A Vállalat célja, hogy a CEE régió egyik meghatározó, integrált megújuló energia termelő vállalata legyen a következő évtizedben. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva