IT ALKALMAZÁS TÁMOGATÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Megbízónk egy 8 éve működő magyar vállalkozás, mely független pénzügyi tanácsadással foglalkozik, és havi több száz ügyfél kezelését látja el.

Az informatikai csapatuk bővítése miatt új munkatársat keresnek

pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

IT alkalmazás támogatóként a leendő feladataid:

  • A cég CRM és értékesítést támogató, adminisztratív IT rendszerének üzemeltetése
  • Rendszerekkel kapcsolatos napi kérdések, kérések megválaszolása
  • Üzleti jellegű problémák megértése és megoldása a kollégák visszajelzései alapján
  • Esetleges hibák kivizsgálása, rendszerbeli ok-okozati összefüggések folyamatszemléletű feltárása
  • Dokumentált folyamatok karbantartása, új dokumentációs leírások elkészítése

Amit Megbízónk kér Tőled:

  • Legalább középfokú informatikai végzettség megléte, melynek során találkoztál adatelemzéssel / szoftver- vagy rendszertervezéssel / kutatás-elemzéssel
  • VAGY végzettség hiányában legalább 1 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvtudás - elsősorban írásbeli használatra

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben szerzett, level 1 vagy level 2-es IT support vagy SSC support területén szerzett tapasztalat
  • XLS magabiztos használata: makró írás, VBA programozás
  • Vállalatirányítási rendszerrel, CRM-mel superuserként szerzett tapasztalat
  • Adatelemzés vagy SQL adatbázisok területén való jártasság
  • Scriptekkel vagy webes alkalmazások fejlesztésével szerzett tapasztalat
Amit Megbízónk kínál:
  • Végzettségnek és tapasztalatnak megfelelő korrekt alapfizetés
  • 13. havi fizetés az éves terv elérése esetén
  • Egészség- és kockázati életbiztosítás
  • Asztali gép és mobiltelefon biztosítása a munkavégzéshez
  • Home Office lehetőség a próbaidő után
  • Ingyenes kávé és folyamatos gyümölcs biztosítás
A munkavégzés további részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület
  • Munkaidő: Napi 8 óra, rugalmas irodai beosztásban

Amennyiben érdekes Számodra a meghirdetett pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?