ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

100 %-ban magyar tulajdonú, teljes piaci lefedettséggel rendelkező, Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi
cége, budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keresi új kollégáját:

Feladatok:
  • ügyvezető munkájának támogatása
  • határidők tervezése és koordinálása; értekezletek, tárgyalások, rendezvények megszervezése, dokumentálása
  • vendégek fogadása, tárgyalók rendezése
  • kapcsolattartás a külső partnerekkel, valamint a szervezeti egységek közötti kommunikáció lebonyolítása
  • elektronikus naptár kezelése, találkozók egyeztetése
  • aktívan közreműködik az ügyviteli feladatok ellátásában
Elvárások:
  • minimum középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol középfokú (kommunikációképes) nyelvtudás
  • MS Office programok haladó szintű ismerete (kiemelten Excel és Outlook)
  • magabiztos fellépés, önállóság, logikus gondolkodás
  • kezdeményező készség, dinamizmus és rugalmasság
  • siker- és eredményorientáltság
  • kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő és magasszintű problémamegoldó készség
  • optimista és proaktív gondolkodás
Előny:
  • felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • 30 éves, folyamatosan növekvő cég biztonságát
  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • fiatalos, rugalmas, segítő Kollektívát és a cégünkre jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúrát
  • sokrétű, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakört
  • mobiltelefont
  • magas minőségű munkakörnyezetet és munkaeszközöket, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából
Munkavégzés helye:
  • Budapest IV. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Partnerünk 1997 óta vannak jelen a piacon, mára már Magyarország vezető mobilszerviz szolgáltatója, közel 300 munkatárssal. Partnereik közé tartozik az ország mindhárom nagy mobilszolgáltatója, valamint mobileszköz gyártó világcégekkel dolgoznak együtt és 2020-ban az egyéni ügyfelek felé is nyitottak. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Független hazai befektetési szolgáltató, exkluzív belvárosi irodájába TITKÁRSÁGVEZETŐ pozícióba munkatársat keres.

A hirdetés lejár 8 nap múlva