C FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres

C FEJLESZTŐ

pozícióba.

Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment.
Feladatok:
  • Részvétel új funkciók tervezésében, megvalósításában,
  • Folyamatos termékek és folyamatok fejlesztése,
  • Alapvető problémák kutatása és algoritmusok/megoldások megvalósítása.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség, preferáltan: informatika, matematika vagy fizika,
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat fejlesztőként C területen,
  • A Linux operációs rendszer alapos ismerete,
  • Konfigurációkezelő eszközök és felügyeleti rendszerek ismerete,
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt.
Előnyök:
  • C++ nyelven szerzett tapasztalat,
  • Hálózati és IP protokoll tapasztalat,
  • Szkriptelési tapasztalat (Unix Shell, Python stb.),
  • Verziókezelő rendszerek ismerete,
  • Agilis módszertanok ismerete.
Amit megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz és szakértelemhez illeszkedő jövedelemcsomag,
  • Család-barát munkahely, skandináv munkakultúra,
  • Élvonalbeli technológiák, kihívást jelentő projektek,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Home office (a hét nagy részében otthoni munkavégzésre van lehetőség),
  • Folyamatos szakmai fejlődési és tanulási lehetőségek.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújtanak a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, csapatunkat összekovácsolják közös értékeink: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 11 nap múlva

Megbízónk Európa vezető mobil adatgyűjtés szolgáltatója. A Norvégiában, mintegy 30 éve alapított cég mára 10 országban van jelen szakértő csapattal. 2025-re a világ vezető IoT vállalatává tervez válni. Két fő terméke van: egy műholdas nyomkövető, járműkövető és flottakövető rendszerek fejlesztésére, telepítésére, üzemeltetésére és járművédelemre specializált alkalmazás és egy, a műszaki szolgáltatócégek működését könnyítő alkalmazás. Megbízónk FOLYAMATOSAN bővíti Magyarországon R & D csapatát, ezért keresünk számára munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Országos

Partnerünk több évtizede elismert résztvevője a hazai informatikai világnak. Átfogó, innovatív megoldásaival kiváló minőségű, a kor követelményeinek maximálisan eleget tevő szoftvereket biztosít felhasználói számára. Emellett olyan egyedi informatikai megoldásokat kínál, amelyek növeli ügyfeleinek hatékonyságát és elégedettségét. Bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióra.

A hirdetés lejár 4 nap múlva