ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, közel 30 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Saját szerelőbrigádok, ill. kivitelező vállalkozók munkájának napi szintű koordinálása
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Alvállalkozók, beszállítók teljesítéseinek ellenőrzése
  • Kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • Kivitelezési határidők betartása, problémák azonnali jelentése
  • Részvétel a megrendelői, alvállalkozói kooperációkon
  • A megrendelővel, műszaki ellenőrrel, hatóságokkal való együttműködés
  • E-napló vezetés és egyéb adminisztrációs kötelezettségek
  • Építési anyagok átvétele, szállítások koordinálása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Középfokú technikusi végzettség (magasépítő technikus)
  • MS Office szoftverek felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megfelelő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Erős problémamegoldó és kezdeményező készség
  • Igényes, minőségi, pontos munkavégzés
  • Nyitottság a változó projekthelyszíneken történő munkavégzésre
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget
  • Fiatal, lendületes csapat tagja lehetsz
  • Folyamatos szakmai támogatás és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges gépjármű, mobiltelefon, laptop
Munkavégzés helye: Országos

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Országos

Partnerünk egy amerikai tulajdonú, vasbeton szerkezetek tervezésével, előregyártásával és építésével foglalkozó vállalat. Több, mint 30 éve vannak a piacon és foglalkoznak egyebek mellett különféle projektek teljes körű generálkivitelezésével, ipari padlók építésével, előre gyártott és monolit vasbeton szerkezetek kombinációival, illetve építőipari vállalkozási tevékenységet is folytatnak. Csatlakozz bővülő csapatukba az alábbi pozícióba: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK, MIVEL A BETANÍTÁS BIZTOSÍTVA VAN!

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyfelünk közel 6 évvel ezelőtt alakult 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Tevékenységeik között megtalálhatóak: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem. Ha szeretne egy profi, folyamatosan bővülő csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 49 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Budapest belvárosának szívében található, nemzetközi hátterű, beruházási tanácsadó cég, hosszú távú munkavégzésre keres munkatársat, építési beruházások (bevásárló centrumok, irodaházak, és ipari kivitelezések) megvalósítására az alábbi munkakörbe: